امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

(01-06-2017، 20:35)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی اینجا منو میشناسه ؟ =|
ب نظرم آشنا میای ولی نميشناسمت ._.
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، A lover ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، بهره
آگهی
(01-06-2017، 20:36)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:32)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:30)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان فیلم هندی زیاد میبینین ? :|
مگه میشه یه دختر 4 تا پسرو لت و پار کنه ? :|

از این هندیا هرچی بگی بر میاد از صحنه های آبگوشتی تا لت و پار کردن همدیگه...4fvf

وللش....خودت چطوری؟؟
منم خوبم عشقم تو چطوری ? :|

من بدم دارلینگ...
چه خبر از سلامتی؟؟ :|
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، A lover ، -Demoniac-
انجمن با سباس لذت بخش نمیشه با عشق و گرمای بین بروبچ جذاب میشه
رنگ خاموشـے در طرح لب است
بانگـے از دور مرا می خواند
لیک پاهایم در قیر شب است
رخنه اے نیست در این تاریکـے
در و دیوار به هم پیوسته
سایه اے لغزد اگر روی زمین
نقش وهمـــے است ز بندے رسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، بهره ، A lover ، [ SouL ] ، -Demoniac-
(01-06-2017، 18:30)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها خدافظ ... من با کسی دعوا نداشتم .. ولی درسا جون تو میدونی که برای یه دختر جقدر بده فکر کنن دروغ میگه .. پس برای اثباتش به هر دری میزنه ..
خدافظ .

اگه به هر دری میزدی کارنامه کنکورو میفرستادی که روی منو کم کنی و دهنمو ببندی به قول خودت
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، A lover ، -Demoniac-
(01-06-2017، 20:36)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:34)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:31)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا لت و پاره چی دوتا زدن دوتا خوردن دوما یه دختر مگه چشه ؟؟ اینقدر سال تکواندو نرفتم که یه پسر بتونه منو بزنه

دقیقا تو چه رده ای هستی؟
اگه پونزده سالت باشه قبول میکنم حرفتو 
رده چی منظورت چیه؟
15؟؟؟
17سالمه Dodgy

کمربند 
هفده سال اخه از دوران چل چلی در اومدی من پونزده سالم بود میزدم اینو اونو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط بهره ، A lover ، -Demoniac-
(01-06-2017، 20:35)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:32)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:30)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:28)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:27)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زمانی نقش سپاسور داشتم bathtime

Undecided

چطوری توله !
نوه ی پیغمبرbathtime
خوب نیستم تو خوبی ؟!
نوه رسول الله :cool:
چرا خوب نیستی؟؟؟؟کی ولت کرده؟؟؟
اها درستش اینه 

خودم خودمو ول کردم : |
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ 143
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، بهره ، A lover ، -Demoniac-
(01-06-2017، 20:38)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:35)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:32)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:30)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:28)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided

چطوری توله !
نوه ی پیغمبرbathtime
خوب نیستم تو خوبی ؟!
نوه رسول الله :cool:
چرا خوب نیستی؟؟؟؟کی ولت کرده؟؟؟
اها درستش اینه 

خودم خودمو ول کردم : |
خداروشکر بالاخره سینگل شدی

زن میخوای بگو bathtime
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط A lover ، -Demoniac- ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(01-06-2017، 20:36)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:34)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:31)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا لت و پاره چی دوتا زدن دوتا خوردن دوما یه دختر مگه چشه ؟؟ اینقدر سال تکواندو نرفتم که یه پسر بتونه منو بزنه

دقیقا تو چه رده ای هستی؟
رده چی منظورت چیه؟
15؟؟؟
17سالمه Dodgy
ببین من نميگم ناتوانی ولی خب یه دختر نمیتونه 4 تا پسرو بزنه :| اگه یکی 2 تا بود میشد باز ولی خب اگه زدي حتما از اون پسر زيقي لاغرا بودن :/
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
خوش گُذشتbathtime

خُدافس همگی..
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، -Demoniac- ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، A lover
(01-06-2017، 20:38)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا تو چه رده ای هستی؟
رده چی منظورت چیه؟
15؟؟؟
17سالمه Dodgy

کمربند 
هفده سال اخه از دوران چل چلی در اومدی من پونزده سالم بود میزدم اینو اونو

کمر سیاه دارم میرم دان 2 چون کم پومسه کار میکنم اکثرا کیوروگی(مبارزه) کار میکنم بخاطر اون نمیرسم پومسه کار کنم تا کمر بگیرم
خلاف قوانین!
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 71 مهمان