امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

(01-06-2017، 19:40)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 19:38)sogol.gl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 19:13)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 19:04)sogol.gl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 18:52)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هههه دعوا اینجوری باحال نی دعوا بیوفته تو خیابون بزن بزن بشه بعد بشنی تخمه بشکنی نگا کنی لذت ببری

این که دعوا نیس بخدا من تو خونه خالم(الانم حضور دارم)دختر خالم با پسر خالم دعواشون شد منم پریدم وسطشون بلافاصله که پریدم داداشش چاققو کشید چاقو خورد به کمر من هنوزم که هنوزه جای زخمش هنوجاس
به این میگن یه دعوا نه به دعوا های تو خیابون اونم بزن بزن Sleepy  Wink

با چاقو اوففف خوش به حالت از دعوا ها میخوام
من خیلی دعوا میکنم با همه کتک کاری که اصن نگو همیشه یا میزنم یا میخورم یه بار یکی از دوستامو همچین میزدم و خفش میکردم داشت میمرد ولی بعدش داداشاش اومدن واس حساب کتاب البته انموقع هم زدم هم خوردم ولی تو دعوا با دخترا اکثرا میزنم

یعنی مرتیکه تورو زد بلاخره؟ Sad

(01-06-2017، 19:37)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...

سلام
خوبی؟
خوبم قربونت کی کیو زده
هیشکی باو داریم قصه تعریف میکنیم اگه دوباره نگاهی بندازی خودت میفهمی که هردوتامون تو یه اتفاقاتی کو. .ت ...ک ..خوردیم
ای خدا آوردن ک..و.........تک....تو زبون چقد سخته.!
مگه نه؟
خدا جونم
اجازه!؟
میشه ورقم رو بدم!؟
میدونم وقت امتحان
تموم نشده ولی
خسته شدم...
 سپاس شده توسط A lover
آگهی
چهار تا بسر البته ازم کینه دارن یکیشون منو گرفت گازش گرفتم در رفتم شهرمون کوچیکه زود اسم میبیچه

نه من نمخورم میزنم ولی خیلی درگیر نمیشم گفتم که شهرمون کوچیکه
رنگ خاموشـے در طرح لب است
بانگـے از دور مرا می خواند
لیک پاهایم در قیر شب است
رخنه اے نیست در این تاریکـے
در و دیوار به هم پیوسته
سایه اے لغزد اگر روی زمین
نقش وهمـــے است ز بندے رسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
 سپاس شده توسط sogol.gl
اره اسم زود میپیچه ولی من کلا کاری با حرف مردم ندارم
یبار هم با چندتا پسر سوسول درگیر شدم میخواستن بم ت.ج.ا.و.ز کنن لاغر بودن و سوسول شانس اوردم فقط یکم زدم بعدش فرار
خلاف قوانین!
هوووف دعوا بودهههه دیر رسیدم پَ
 سپاس شده توسط A lover
خوش به حالت که فقط میزنی
من تاحالا نزدمااااا ولی....خوردم..
از همه حتی خانوادمp336
خب دلیل نداشتن واسه زدنم ولی خب بی دلیل کتک خوردم و در مقابلشونم چیزی نگفتم فقط وایسادم
ولی حالا هرکی باهام در افتاد بد جور ورافتاد
حتی اگه خانوادم باشهUndecided
خدا جونم
اجازه!؟
میشه ورقم رو بدم!؟
میدونم وقت امتحان
تموم نشده ولی
خسته شدم...
(01-06-2017، 19:33)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیاد اب خوردن هم خطرناکه ها البته بت حق میدم روزه بودی حتما
ولی هرچقدر خوردی همونقدر هم میری دسشویی
مهم دستشویی نیست مهم دل درده الانه2mo5
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط sogol.gl
اخه خواهر جون شهر کوچیک با رفیقای داداشت دعوات بشه ادامه میداد یه کتک مصل از داداش جان میخوردم
رنگ خاموشـے در طرح لب است
بانگـے از دور مرا می خواند
لیک پاهایم در قیر شب است
رخنه اے نیست در این تاریکـے
در و دیوار به هم پیوسته
سایه اے لغزد اگر روی زمین
نقش وهمـــے است ز بندے رسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
 سپاس شده توسط sogol.gl
هههه افرین نباس بزاری کسی بت زور بگه یا بزنتت حتی اگه عزیزترین کست باشه
خلاف قوانین!
 سپاس شده توسط sogol.gl
برید تو مسابقه شرکت کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
حسش نی
خلاف قوانین!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 117 مهمان