امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

(01-06-2017، 18:13)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 18:06)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین منو خر فرض نکن الانم حرفتو عوض نکن من رتبه های یک تا ده کنور سال 94 تجربی منطقه یک و دو و سه رو دیدم هیشکدوم دختر از تهران نبودند چرتو پرت هم نگو بد بخت کنکوری میگه پیش خودش این به این راحتی 4شده پس من خنگم که رتبم بد میشه نمیدونه که اونایی که رتبه زیر صد میشن نابغن که حتی حاضر نیستن یک دقیقه از وقتشونو واسه ی مازی تلف کنن اوکی؟

الان دارم سعی می کنم صورتت رو مجسم کنم !
آخه ...
برو درستو بخون ! معلوم نی واسه کدوم منطقه رو رفته خونده اومده یقه منو چسبیده !
اضافه کنم الان من سال دوم دانشگاهم .. این ربطی به رتبه ۴ من نداره !
الان عضو فلشخور شدم !
نه دو سال پیش تو اوج خرخونی واسه کنکور !

خخخخخ اره باش اصلا من اشتباه رفتم خب شما ثابت کن دیگه معلومه لامصب دروغ اوریلم اینطور نیست الان معلومه حسابی عرق کردی ببینی چی باز مغلطه کنی
 سپاس شده توسط -Demoniac-
آگهی
(01-06-2017، 18:14)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 18 سال دارم شمامامی هستی پس بیست سالی باید بزرگتر باشی Big Grin Sleepy

درست حرف بزن ! وقتی دارم با یه دختر شوخی میکنم هم دخالت نکن !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ 132
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، _.miss_.em
(01-06-2017، 18:14)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 18 سال دارم شمامامی هستی پس بیست سالی باید بزرگتر باشی Big Grin  Sleepy
مهم نيته پسرم :|
سن مهم نیس ک :/
 سپاس شده توسط بهره ، _.miss_.em
(01-06-2017، 18:15)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خرم اگه از کارنامه سال سوم واست اسکرین بدم !
.______.

خخخخخ دیدید دروغ میگه کارنامه کنکورتو بده

(01-06-2017، 18:16)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وات د فاز به شما ربطی نداشت این نوشته با اون خواهرم بودم مایه ای به خاطره اینکه دستتو رو کردم؟

(01-06-2017، 18:16)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی مامی جان Big Grin :cool:
 سپاس شده توسط -Demoniac-
من اصن دوباره میرم زیر آب:|
we don’t care what them people say.
 سپاس شده توسط بهره ، rozhin❤ ، -Demoniac-
ببین گیر دادیا ؟ کارنامه ام رو بدم کل فامیل شجره نامه رو بکشی بیرون ؟؟؟
کارنامه دوسال پیشم الان به نظرت کجا می تونه باشه ؟
بعدشم آخه مگه تو کی هستی بخوام برات سند و مدرک بفرستم ؟
می خوای باور کن می خوای نکن !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ 132
 سپاس شده توسط _.miss_.em ، -Demoniac-
(01-06-2017، 18:16)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با من بود عشقم (:
تو ناراحت نشو ._.!
 سپاس شده توسط rozhin❤
(01-06-2017، 18:19)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین گیر دادیا ؟ کارنامه ام رو بدم کل فامیل شجره نامه رو بکشی بیرون ؟؟؟
کارنامه دوسال پیشم الان به نظرت کجا می تونه باشه ؟
بعدشم آخه مگه تو کی هستی بخوام برات سند و مدرک بفرستم ؟
می خوای باور کن می خوای نکن !

میدونستم اینو میگی اصن عکسو فامیلیتو تو گوشیت پاک کن

تو سایت سنجش مگه مثه کارنامه معدله کاغذی باشه هه سوتی دادیا

کسی نیستم ولی سره دخترای زود باورو شیره نمال معلومه که دروغ میگی چون همه شواهدو سند هاشو دیدم
 سپاس شده توسط -Demoniac-
(01-06-2017، 18:16)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 18:15)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.______.

وات د فاز به شما ربطی نداشت این نوشته با اون خواهرم بودم مایه ای به خاطره اینکه دستتو رو کردم؟

(01-06-2017، 18:16)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی مامی جان  Big Grin  :cool:
اخجون بچه ^^* :|
خب دیگه پسرم دهنتو ببند :|
ب اندازه کافی دعوا کردین :/
 سپاس شده توسط بهره ، _.miss_.em
باهمین دهن روزه حاضرم قسم بخورم که رتبه چهار منطقه یک نشدی میدونی که تهران منطقه یک کنکوره حتی رتبت زیره هزار هم نشده ادم دیوونه هست رتبه چهار بشه بره مامایی برو یه جا دیگه چاخان کن من دیگه حرفی ندارم

(01-06-2017، 18:22)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 18:16)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.______.

اوکی مامی جان  Big Grin  :cool:
اخجون بچه ^^* :|
خب دیگه پسرم دهنتو ببند :|
ب اندازه کافی دعوا کردین :/

حله مامی :4chs:
 سپاس شده توسط -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 170 مهمان