امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

(01-06-2017، 13:14)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیاین من مشکلتونو حل کنم dit

ای مرجع بزرگـــــــ ی از خدا بیخبری منو اغفاال کردع crying
تو رسالت مجازاتی برای این افراد هس عایا
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، [ SouL ] ، بهره
آگهی
اینو موافقم...
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، بهره
صنم بیا بالا :|
خوندي همه رو ?? :/
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(01-06-2017، 13:14)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:11)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:08)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:05)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:03)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم دخترِ ارشدشما .___.

چشمم روووشـــــن اغفالم کردی؟؟؟
دختری بعد خودتو درنقش شوهر جا زدی؟؟؟

تو خیلی ساده ای من چیکار کنم :4chs:

حقم داری ب ریشم بخندی crying
ازت شڪایت میکنم حالا ببین اغفال کننده

من به کاری مجبورت نکردم خودت هول بودی فوری قبول کردی D=

الان واسه من ی سوووااال بزرگ مطرح شده
این هلی چیکارس پس این وسط؟؟؟روحیه بچم خبار میشع

(01-06-2017، 13:16)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو موافقم...

چیو موافقی
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(01-06-2017، 13:16)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:14)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم شوهرت چیه ?? :|
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(01-06-2017، 13:17)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:14)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:11)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:08)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:05)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:16)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو موافقم...

چیو موافقی

منظورم با مهرداد بود :|
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(01-06-2017، 13:18)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 13:16)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم شوهرت چیه ?? :|

الهه:///
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، -Demoniac- ، بهره ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
چرا یه پسر نمیاد من باهاش بحرفم چرا اینجا پر از دختره؟ Dodgy
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، -Demoniac-
(01-06-2017، 13:17)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو موافقم...

چیو موافقی

خب من که مشکلی ندارم تو مشکل داری p:
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط -Demoniac-
(01-06-2017، 13:18)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا یه پسر نمیاد من باهاش بحرفم چرا اینجا پر از دختره؟ Dodgy

الان اینجا داریم اختلافاتمونو حل میکنیم
تو خودت باخودت میتونی بحرفی تا وقتی ی پسر بیاد Big Grin
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، بهره

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 97 مهمان