امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

(30-05-2017، 14:50)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای اولین بار تو تاریخ بشریت من دارم غذا درس میکنم o_O
اونم چییییی قیمه ._.
افتخار کنین بهمممممم

خونه رو اتیش نزنی صلوات |:

سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
آگهی
(30-05-2017، 14:50)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونم چییییی قیمه ._.
افتخار کنین بهمممممم

افتخااااار~_~
Behind every favorite song
  There is an Untold story 
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، MAMAD*ALONE

اونم چییییی قیمه ._.
افتخار کنین بهمممممم

بابات قربونت بره
دسپخت و خرحمالیت ب مامانت رفته:/
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، MAMAD*ALONE
ینی مرسی کع هستییییین .__.
اصن مشتاق شدم اشپزیو ادامه بدم :|
Isn’t it lovely all alone??
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
من رفتمی خوشکلا فعلا تا شبkaffe2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Maryam Farrokhy ، MAMAD*ALONE
(30-05-2017، 14:54)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونم چییییی قیمه ._.
افتخار کنین بهمممممم

بابات قربونت بره

از خودت مایه بذار :||

(30-05-2017، 14:52)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 14:43)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 14:39)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 14:38)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسِ هیچی نیس لامصب .___.

چرااا والا حس خوردن هس  Tongue

(30-05-2017، 14:38)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسِ هیچی نیس لامصب .___.

(30-05-2017، 14:36)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخیر صفحه سال تولد منه |:

نخیر سه سال قبل تولد منه :|

ای بابا اصلا ۵سال بعدش تولد منه

اخ اون که آره لامصب :/
دست رو دلم نذار

چراااا
ببینم نکنه پشیمون شدی هاان؟؟ crying

کی؟؟ چی؟؟ کجا؟؟
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، MAMAD*ALONE
(30-05-2017، 14:56)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من رفتمی خوشکلا فعلا تا شبkaffe2

خدانگهدار (:

سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(30-05-2017، 14:58)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 14:54)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونم چییییی قیمه ._.
افتخار کنین بهمممممم

بابات قربونت بره

(30-05-2017، 14:52)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 14:43)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 14:39)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسِ هیچی نیس لامصب .___.

حسِ هیچی نیس لامصب .___.

نخیر سه سال قبل تولد منه :|

دست رو دلم نذار

چراااا

کی؟؟ چی؟؟ کجا؟؟

گفتم ک دسپختش ب مامانش رفته ک :/
هیچی زیااد ب مخت نداشتت فشاار نیار
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، MAMAD*ALONE ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
در اینجارو تخته کنید |:

سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
نخیر -___-

حرف بزنید بریم صفحه ی بعدی ._.\

(30-05-2017، 15:02)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 14:58)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونم چییییی قیمه ._.
افتخار کنین بهمممممم

بابات قربونت بره

دست رو دلم نذار

چراااا

کی؟؟ چی؟؟ کجا؟؟

گفتم ک دسپختش ب مامانش رفته ک :/
هیچی زیااد ب مخت نداشتت فشاار نیار

:|
:||
:|||
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط MAMAD*ALONE

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 176 مهمان