امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

(30-05-2017، 12:52)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونستید کلمه لا اله الا الله تنها کلمه ایی ک لبا بهم نمیخورن و وقتی تشنتونه باگفتن و تکرار کردن این ذکر باعث میشه بزاق دهنتون ترشح شه و تشنگیتونو برطرف میکنه(:
قابل توجه روزه داران گرامی
[کاش‌میشُد بَعضیا‌رواَز‌‌مَجازی بیرون‌کِشید مُحکَم‌بَغَلِشون‌کَرد^^♡
 سپاس شده توسط sogol.bf ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Mïņ̃†êR
آگهی
(30-05-2017، 12:55)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 12:51)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 12:49)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ی دو سه سالی هس نیومدمSmileبرای همین هیچ کسو نمیشناسم
هر چی از قدیم قدیمیا باشه

تاریخ عضویتت تقریبا مثه منه

البته پروفایل قبلیم

ولی یادم نمیاد :/

منم:/
ب هر حال اسمم عوض کردم من
قبلا
*shadow girl*بود

یه چیزایی یادم میاد (:
الهه ام
خوشبختم (:
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Maryam Farrokhy
(30-05-2017، 12:54)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 12:52)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونستید کلمه لا اله الا الله تنها کلمه ایی ک لبا بهم نمیخورن و وقتی تشنتونه باگفتن و تکرار کردن این ذکر باعث میشه بزاق دهنتون ترشح شه و تشنگیتونو برطرف میکنه(:

(:
هانا بیا بچه بهونتو میگیره ._.

پس شمااا چیکاره ایی
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Maryam Farrokhy ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(30-05-2017، 10:07)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mïņ̃†êR

شيوا نيس اصن حس گفت و گو آزاد هم نيست ..o__o
خواف بودم پدریه 

+
ای دی تل بدید گپ بزنم تو پخ بفرستید
(30-05-2017، 10:16)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره شیوا گفته سپاس بدین خسیس نباشین :|
گوش نمیدن کkaffe2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(30-05-2017، 12:56)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 12:55)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 12:51)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2017، 12:49)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ی دو سه سالی هس نیومدمSmileبرای همین هیچ کسو نمیشناسم
هر چی از قدیم قدیمیا باشه

تاریخ عضویتت تقریبا مثه منه

البته پروفایل قبلیم

ولی یادم نمیاد :/

منم:/
ب هر حال اسمم عوض کردم من
قبلا
*shadow girl*بود

یه چیزایی یادم میاد (:
الهه ام
خوشبختم (:

اسم قبلیت چی بوده-_-
بگو منم بشناسم
Behind every favorite song
  There is an Untold story 
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
مادرررررر کجا بودییی ._.
Isn’t it lovely all alone??
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(30-05-2017، 12:58)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوایی کی گپو میزنی ؟؟

میزنم الانbathtime:bighug:

(30-05-2017، 12:58)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مادرررررر کجا بودییی ._.

ننه چرا هی عوض میکنی 129f
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، Fake frnd ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
هویجوری Smile
بابا.._. مامان رفت :|
Isn’t it lovely all alone??
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
ی نفر شناختمون اونم محو شد:|
Behind every favorite song
  There is an Untold story 
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Maryam Farrokhy

مادرررررر کجا بودییی ._.

بَہ سلااام بر دخمر گرااام خوبی عزیزم
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Maryam Farrokhy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 166 مهمان