امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

تا گفتم شیوا اومد :|

(29-05-2017، 16:59)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 16:53)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 16:52)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 16:48)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوخودا نمیدونم چی میگی .__.
چرا در لفافه سخن میگویی خو؟؟ :|
عین عادم بگو جریان چیست :|
جلبک مغز :|
یعنی الان باید همه رو توضیح بدم ? :/

ن دیگه خودم فمیدم :|
امروز نمیخوای کسیو ارشاد کنی؟؟ ._.
خداروشکر :|
صب ترتیب شو دادم :/
همون نویسندهء ک اسمش مث تو مریمه :|
تال گرل :/

عاره دوس جونمه Smile Smile
میگفتی خودم ارشادش کنم :|
Isn’t it lovely all alone??
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، ÆMÆշЇÑζ ، -Demoniac- ، Mïņ̃†êR
آگهی
(29-05-2017، 16:57)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 16:53)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 16:52)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 16:48)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرار بود الهه رو ارشاد كنه  :|

تو واجب تر از الهه ای :|
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، ÆMÆշЇÑζ ، Maryam Farrokhy ، Mïņ̃†êR
(29-05-2017، 17:00)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 16:57)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرار بود الهه رو ارشاد كنه  :|

تو واجب تر از الهه ای :|

لعنت هامون برتو باد :/

اون دعوام كرد من بايد ارشاد بشم؟؟

عجبا..
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، Jack Daniel'ѕ ، Mïņ̃†êR ، -Demoniac-
نوچ نوچ نوچ بابا الی نوه تو محسوب میشه :|
بعد نوت دعوات کرد ؟؟ :|
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Mïņ̃†êR ، -Demoniac-
(29-05-2017، 16:59)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شيوا دكمه سپاسش خرابه فك كنم  : )
+

نه قرار ارشاد جديد بكنه..
+
تال گرل..حلواي من  Smile

من الان اومدمی بقط همون پستو دیدم

(29-05-2017، 16:59)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا گفتم شیوا اومد :|

دیدی خودمم در تعجب ماندم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، ÆMÆշЇÑζ ، -Demoniac-
نوم ياغيه : )
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، Mïņ̃†êR ، -Demoniac-
اها گوشیمم زنگ خورد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، ÆMÆշЇÑζ ، -Demoniac-
درسا کودوم گوری رفتی؟؟ 2mo5
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Mïņ̃†êR ، -Demoniac-
من افسانم خوده جومونگمbathtime
Channel
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Maryam Farrokhy ، -Demoniac-
(29-05-2017، 17:05)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من افسانم خوده جومونگم:bathtime:

حرفا منو ميزني چرا O__O

خلسه باز كي بودي ت؟؟!!
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، Mïņ̃†êR ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 193 مهمان