امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

(29-05-2017، 12:36)☼آریا☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...

آیا کسی منو یادش هست؟

علیک...خیر به یا نداریم Undecided
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
میدونم وقت امتحان تموم نشده!!...
ولی....
خسته شدم...
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ
آگهی
(29-05-2017، 12:36)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:33)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:31)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:29)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:28)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینم این روح نیس که؟؟؟خوتی؟؟129f

نومودونم

بگو نشناختم..واقعا فک کنم نشناختی..ببینم نشناختی مونو؟؟

همون سوگولی که 15سالش بود بعد پزشکی میخوند؟ Big Grin

ای دردت نگیره..یه جورایی آره..در ضمن من نگفتم دکتری میخونم و در ضمن همه اینجا میدونن من چندمم راستی اونروز این حرفو که زدم فقط میخواستم ببینم شماها بی توجهین یا نه خب نبودین..البته قصد بی شعوری نداشتم.. Sad

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin سوگول جون حلال کن که اونقدر اذیتت کردم این همجنساتم باور کرده بودن خلاصه پتتو رواب ریختم
 سپاس شده توسط sogol.bf ، -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ
(29-05-2017، 12:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:33)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:30)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:28)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:26)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

من خيلي حساسم شايد..!!

ولي خوب الهه جان ميدوني داستان چيه؟؟!!
مث اين ميمونه ك من اينقد شيوا رو به عنوان يه دوست دوسش دارم ولي يهو يه حرفي بزنه كه كاملا انتظارش رو نداشتم..!!
خوب اون موقع قطعا بي توقعيم ميشه و ديگ سعي ميكنم كلا پاپيچش نشم...

اين داستان درباره تو هم صدق ميكرد..!!

يه سري توقعات بيجا  : )

البته شايدم تو بد نگفته باشي..!! من خيلي عن اخلاقم  : )

دوست ندارم ديگ راجبش حرف بزنيم..بيخيال..  ; )
پس بنده وکيلم ? :V
نه  :||

چرا عروس گلم ? :|
شوهرم بد اخلاقه..بد دهن هم هست  :||

شايدم دست بزن داشته باشه  ://
+

من برم بخوابم باي..

کپیدن حرامه :|
دلايلت موجه نیس :||
باید بله رو بگی :/
 سپاس شده توسط بهره ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ
(29-05-2017، 12:38)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:36)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:33)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:31)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:29)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نومودونم

بگو نشناختم..واقعا فک کنم نشناختی..ببینم نشناختی مونو؟؟

همون سوگولی که 15سالش بود بعد پزشکی میخوند؟ Big Grin

ای دردت نگیره..یه جورایی آره..در ضمن من نگفتم دکتری میخونم و در ضمن همه اینجا میدونن من چندمم راستی اونروز این حرفو که زدم فقط میخواستم ببینم شماها بی توجهین یا نه خب نبودین..البته قصد بی شعوری نداشتم.. Sad

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  سوگول جون حلال کن که اونقدر اذیتت کردم این همجنساتم باور کرده بودن خلاصه پتتو رواب ریختم

برو حلالی...راستی این چند روز چند ماه چند سال کجا بودی؟
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
ولی....
خسته شدم...
 سپاس شده توسط بهره ، -Demoniac- ، ÆMÆշЇÑζ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
قبرستون دره درس میخوندم چندسال چیه پنج ماه شاید
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، sogol.bf ، ÆMÆշЇÑζ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(29-05-2017، 12:36)☼آریا☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...

آیا کسی منو یادش هست؟
ن :|
ولی آشنا میشیم ناراحت نباش ._.
 سپاس شده توسط بهره ، ÆMÆշЇÑζ ، sogol.bf
رفقا!!یکی بعدهایی از قرن سهراب اومده موخواد ما بشناسیمش مو که نمیشناسوم شوما میشناسینش؟؟خخخ

(29-05-2017، 12:41)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبرستون دره درس میخوندم  چندسال چیه پنج ماه شاید

اوخههههههه گریه نکن..ما اینجا خوش گذرونی میکردیم طرف رفته درس بخونه.خخخ به دل نگیریاااااا Wink
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
ولی....
خسته شدم...
 سپاس شده توسط بهره ، -Demoniac- ، ÆMÆշЇÑζ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(29-05-2017، 12:34)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:26)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

من خيلي حساسم شايد..!!

مث اين ميمونه ك من اينقد شيوا رو به عنوان يه دوست دوسش دارم ولي يهو يه حرفي بزنه كه كاملا انتظارش رو نداشتم..!!

بذار منم حرفمو بزنم (:

هیچوقت دوست نداشتم کسی ذره ای ازم دلخوری داشته باشه -___-

من اون موقع هم واقعا به شوخی اون حرفارو زدم و فکر کردم که برداشت تو هم همینه

ولی متاسفانه لحنم خیلی بد بوده تو هم حق داری

من اصلا اخلاقم اینجوری نیست ولی الان انقدر تحت فشارم که شاید متوجه بعضی رفتارام نشم که خب مسلما این ایراد از منه

دوست ندارم تصوراتت از من به هم بخوره

بازم معذرت میخوام و امیدوارم که ببخشی...
باشه موفق باشي..

با سپاس..!!
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac-
(29-05-2017، 12:37)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:34)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

من خيلي حساسم شايد..!!

بذار منم حرفمو بزنم (:

هیچوقت دوست نداشتم کسی ذره ای ازم دلخوری داشته باشه -___-

من اون موقع هم واقعا به شوخی اون حرفارو زدم و فکر کردم که برداشت تو هم همینه

ولی متاسفانه لحنم خیلی بد بوده تو هم حق داری

من اصلا اخلاقم اینجوری نیست ولی الان انقدر تحت فشارم که شاید متوجه بعضی رفتارام نشم که خب مسلما این ایراد از منه

دوست ندارم تصوراتت از من به هم بخوره

بازم معذرت میخوام و امیدوارم که ببخشی...

اخی چه مهربون دمت الهه خانوم که غرورتو شیکوندی وحرفتو زدی
منم همینطور نمیخاوم هیچکس دلش بشکنه یاناراحت بشه و ازاین رفتارم بدضربه هایی خوردم

مهربونی نیست

پایِ اشتباهی که کردم وایمیسم

فقط نمیدونستم انقدر دلخوره وگرنه زودتر باهاش حرف میزدم

اشتباه از من بوده بی توجهی هم همینطور

فقط ناراحتم که این تحتِ فشار بودنِ این مدتم باعث ناراحت کردن دیگران شده
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، بهره
آهای رفیق بعداز قرن سهراب خو بیا آشنا شو ببینیم به جای موآوریم یا نه؟؟موخوای بیای یا نه؟؟
خدا جونم!
میشه ورقم رو بدم؟؟
ولی....
خسته شدم...
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 162 مهمان