امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۳ ]

(11-05-2017، 12:32)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم در این شادی عجیب غریب سهیم کنید !! : )
هر چند معلوم نیس از کدوم در اومده تو ... !
عروسی رو میگم !

از درِ توطئه .___.
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط * MASIHA *
آگهی
(11-05-2017، 12:39)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:38)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:37)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:36)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:35)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الاه اَکبَر :/
سید علی رهبر ..

مَرگ بَر شآه

شاه فرار شده سوار گاری شده :/

جنگ جنگ تا پیروزی .....صدآم بجنگ تو پیروزی

تو الا طرف صدامی با طرف ایران یا بر ضد شاه ؟ :v
(11-05-2017، 12:40)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:38)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:37)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:36)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:35)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الاه اَکبَر :/
سید علی رهبر ..

مَرگ بَر شآه

شاه فرار شده سوار گاری شده :/

وا ! شعارای ۲۲ بهمن تو نیمه شعبان !
: |

نَ نیمه شعبان تو ۲۲ بهمنه :|
 سپاس شده توسط * MASIHA *
(11-05-2017، 12:35)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:33)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:23)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:19)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:15)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا من تورو از قدیم یادم نمیاد ؟ :|

عادیه کسی یادش نمیاد اصا :|
البت خیلی قبل از تو عضو بودم :/

(11-05-2017، 12:16)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این خانوم زندون بود حبس بود ..

دُری  ما شوخی میکنیم :v
اشتب داری میزنی D:

این چی میگه داداش :/
هنگ کردم یه لحظه ._.

آقا کسی هست بگو خودمونم بدونیم خو ._.

کم میلم نیستیا :v

@esiesi

امیر :||

منو با احسان چه کار آخه ._.\
توطئه نکنین بابا :/

ناز نکن :|
عهه

نازو یکی دیگه باید بکنه :|
 سپاس شده توسط * MASIHA * ، -Demoniac-
(11-05-2017، 12:42)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:32)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عروسی رو میگم !

از درِ توطئه .___.

: )
مشخصه !
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(11-05-2017، 12:41)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه من خیاطم ؟

ما هم یه کلاس داریم بچه هامون پردشو زدن :|
 سپاس شده توسط * MASIHA * ، -Demoniac- ، امیر‌حسین ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(11-05-2017، 12:38)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:34)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب توام شرکت کن تو بحث ! ._.
هر چند هنوز باهات اشتی نکردم :/

مگه بحث سر توعه آخه ؟
نه اینکه من آشتی کردم !
سوء تفاهم نشه  من تو زندگیم منت کشی نکردم درسا خانوم !!

دِ
دوست باشین باهم ._.
شیوا نیست من الان به عنوانِ مادربزرگ انجمن میگم دعوا نکنید ._.\
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، -Demoniac-
(11-05-2017، 12:43)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:35)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:33)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:23)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:19)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عادیه کسی یادش نمیاد اصا :|
البت خیلی قبل از تو عضو بودم :/

این چی میگه داداش :/
هنگ کردم یه لحظه ._.

آقا کسی هست بگو خودمونم بدونیم خو ._.

کم میلم نیستیا :v

@esiesi

امیر :||

منو با احسان چه کار آخه ._.\
توطئه نکنین بابا :/

ناز نکن :|
عهه

نازو یکی دیگه باید بکنه :|
:|
(11-05-2017، 12:44)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:41)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه من خیاطم ؟

ما هم یه کلاس داریم بچه هامون پردشو زدن :|

شمام از چیز بازیا در میارید ?v: 
وسط کلاس ک یکسره میگن D:
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(11-05-2017، 12:41)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:38)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عع ! چرا ؟ :/ هر چند قبل از تشکیل شدنش دنیا جای بهتری بود :||||||||||
(اوکی گوش میدم :/ کوروش ؟ حضرت پدر دیگه :| بابای شیوا :/ نام کاربریش خیلی شبیه نام کاربریه ارشه :| )

خیلی ممنون که مارو به طور غیر مستقیم رنگ آمیزی کردی :|||
(نه ماهی میشه اینجا نمیام اما اونم از بهرام کاپی کرده :|)
خواهش میکنم :/ حیف لاستیک فرقون پنچر شده ._. وگرنه الان اینجارو اباد میکردین :/
البته اگه بتونین شیوا رو کنا ر بزنین :||||
(عارع :| راست میگی :/ منم الان یه هفتس میام اینجا )
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(11-05-2017، 12:46)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شمام از چیز بازیا در میارید ?v: 
وسط کلاس ک یکسره میگن D:

ما معلمامون هم تایید میکنن :/
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(11-05-2017، 12:38)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:33)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2017، 12:30)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چطوری ؟ چه خبر ؟ :/ اتحاد فرقون چی شد :V
(من اهنگه رو گوش ندادم ولی دیدم کوروش میگه :|اصلا میدونی کوروش کیه ؟ :/ )

میگذره .. اتحاد فرقون خیلی شیک و مجلسی به یه جایی رفت :|
(ترک 'اشتباه' از بهرام رو گوش کن .. کوروش کیه ؟ :v )
عع ! چرا ؟ :/ هر چند قبل از تشکیل شدنش دنیا جای بهتری بود :||||||||||
(اوکی گوش میدم :/ کوروش ؟ حضرت پدر دیگه :| بابای شیوا :/ نام کاربریش خیلی شبیه نام کاربریه ارشه :| )

آره اشتباه منم بود خیلی شبیهن :|
 سپاس شده توسط -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان