امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۳ ]

(28-04-2017، 17:25)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2017، 23:33)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم شما مدیر موسیقی نیستی لطفا به بخشای خودت برس ..
حالا موقعی ک ما مدیر موسیقی بودیم تو گ.آ دعوا میشد اخطار میدادیم همچین توبیخمون میکردن ک دیگه با ترس و لرز تو بخش خودمونم اخطار میدادیم :| 
از با تجربه ترین مدیرمون بعید بود .. حداقل هماهنگ میکردی ..

کارتون خیلی زشت بود..

اینکارا همش جز یِه سری بچه بازی هیچی دیگ نیست..

شاید باورتون نشه ولی من تو مدت حضورم تو انجمن شٌما رو یه ادم خوب و منطقی طلقی میکردم..

ولی این رفتارتون واقعا درست نبود..

شما اگ خودتون مٌدیر خوبی بودین نمیزاشتین تاپیکتون اینقد قدیمی بشه و +300 نشه..

تو این همه مدت قطعا وقت نو زدنش رو داشتین...

از شما بعید بود که کاراتون همش درست و منطقی بود..

این کارا هیچی جز لجبازی نینست..O_O

مرسی بابت نظر خوبت ب من 
تایپیکای گفت و گو آزاد و دویست صفه میزنن .. من قبلا ک آزمایشی بودم مدیرای ثابت و ناظم میگفتن تایپیکای مهم بخشای موسیقی و یا حالا هرکدوم دیگه رو بزاریم ب ۴۰۰-۵۰۰ صفحه برسه بد نسخه جدید و بزنیم 
و اینکه من بچه بازی نکردم ولی اشکال کارم اینجا بود ک نباید جلو همه میگفتم باید تو تیم میگفتم حرفمو و فقط تایپیک و میبستم 
ولی من کار اشتباهی نکردم عزیز قانون اینه 
مدیرای دیگه نباید تو کارای بخشی ک مدیرش نیستن دخالت کنن .. 
جلو جلو لطفا قضاوت نکنید .. 
من تو دوران نویسندگیم ک شیوا مدیر گفت و گو بود اصلن ندیدم ک بره نسخه جدید ی تایپیک مهم و بدون هماهنگی بزنه .. حالا نمیدونم اینبار چرا اینطوری کرد 
اگه بهم میگفت قبلش منم بش میگفتم وایسه تا ۴۰۰ تا صفحه شد بزنه ولی خب نمیدونم چرا نگفت و باعث شد منی ک این وسط فقط کار درست کردم بده شم ! 
(28-04-2017، 18:19)☆☆¤~●•♡☆ VENOOS ☆♡•●~¤☆☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2017، 18:16)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه نباید 200 صفحه تموم میشد بعد نسخه میزدن ؟:|
+
سلام ._.
سلام .

۳۰۰ صفحه تموم شده چه برسه ۲۰۰ !! 
شیوا جون نسخه جدید زده ... به یکی از مدیره بر خورده نسخه جدید رو بسته ...

(28-04-2017، 17:32)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2017، 23:33)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا موقعی ک ما مدیر موسیقی بودیم تو گ.آ دعوا میشد اخطار میدادیم همچین توبیخمون میکردن ک دیگه با ترس و لرز تو بخش خودمونم اخطار میدادیم :| 

کارش کاملا درست بوده ..!
چنان میگه ب بخشای خودت برس انگار خودش به همه بخشا رسیدگی میکنه .. خودت ب بخشا رسیدگی میکنی؟ من یادمه ی ماه پیش ی پُست رو گزارش داده بودم + ی کاربر تبلیغ کننده رو چن روز پیش باز رفتم دیدم کاربر بن نشده،لینک های تبلیغاتیم توی پروفش هست :/
طرف بخواد ب تو بگه مطلب رو بزنی پدر طرف رو در میاری هیچی،با صابر و خود ادمین و پور من و اون یکی ناظمم باس هماهنگ کُنه :/ بره ایین نامه قوانین ارسال و پست رو بخونه :/ از ارسال کننده مطلب قبلی هم بپرسه تا نسخه بعدیو بزنه .. !

+مدیر انجمن،هرجا احساس نا امنی دید باید اخطار بده یا محروم کنه هر بخشی شد(اون مدیر عقده ای بوده به شما اخطار میدادع یا شما عُقده بودی زودی اخطار میدادی) D:

من همچین گزارشی ندیدم شاید ی مدیر دیگه دیدتش و نمیدونم چرا با اینکه میگی تبلیغ کرده بود نبسته 
اخطار و ی مثال زدم ! کلا اگه مدیری دخالت میکرد تو بخشی ک برا خودش نبود توبیخش میکردن 
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Interstellar ، -Demoniac-
آگهی
اه حوصلمون پوکید :|
[ گفت و گو آزاد نسخه  ۳۰۳ ] 18
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac-
بازم که دعواس!! Dodgy Dodgy
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac-
(28-04-2017، 18:58)☆☆¤~●•♡☆ VENOOS ☆♡•●~¤☆☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم که دعواس!!  Dodgy  Dodgy

دعوا تموم شد تو ام دیگه شلوغش نکنع :/
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ☆☆¤~●•♡☆ VENOOS ☆♡•●~¤☆☆
(28-04-2017، 18:39)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2017، 17:25)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کارتون خیلی زشت بود..

شاید باورتون نشه ولی من تو مدت حضورم تو انجمن شٌما رو یه ادم خوب و منطقی طلقی میکردم..

مرسی بابت نظر خوبت ب من 
تایپیکای گفت و گو آزاد و دویست صفه میزنن .. من قبلا ک آزمایشی بودم مدیرای ثابت و ناظم میگفتن تایپیکای مهم بخشای موسیقی و یا حالا هرکدوم دیگه رو بزاریم ب ۴۰۰-۵۰۰ صفحه برسه بد نسخه جدید و بزنیم 
و اینکه من بچه بازی نکردم ولی اشکال کارم اینجا بود ک نباید جلو همه میگفتم باید تو تیم میگفتم حرفمو و فقط تایپیک و میبستم 
من تو دوران نویسندگیم ک شیوا مدیر گفت و گو بود اصلن ندیدم ک بره نسخه جدید ی تایپیک مهم و بدون هماهنگی بزنه .. حالا نمیدونم اینبار چرا اینطوری کرد 
اگه بهم میگفت قبلش منم بش میگفتم وایسه تا ۴۰۰ تا صفحه شد بزنه ولی خب نمیدونم چرا نگفت و باعث شد منی ک این وسط فقط کار درست کردم بده شم ی مثال زدم ! کلا اگه مدیری دخالت میکرد تو بخشی ک برا خودش نبود توبیخش میکردن 

قانونا تبم مدیریت رو دیگ ما درجریان نیستیم...

به هر حال به قول خودتون نباید تو ملع عام ببانش مبکردبن...

بنظرتون وقتی بقیه اعضا انجمن ببینن دوتا از مدیرا قدیمی انجمن به تیپ و تاپ  هم میزنن چی فکز میکنن؟؟
من میگم اینکارا ن در شان شماس..نه در شان شیوا که جای خواهر بزرگتر ماس..

شما اگ سوع تفاهمی هم با هم دارین باید برین تو پ.خ یا همون تیم مدیریتیتون بیان کنین و حَلش کنین..

ولی چیزی که قطعیه دوست عزیز اینه که اگ همچنین قانونی که میگین بود شیوا حتما حواسش بود و عمل میکرد..

شیوا بعد این همه مدت سابقه مدیرت این کارا بعیده ازش..

به نظرم  به جای این سوع تفاهم های کوچیک با هم هماهنگ باشین بهتره...
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Mïņ̃†êR
(28-04-2017، 19:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2017، 18:39)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کارتون خیلی زشت بود..

مرسی بابت نظر خوبت ب من 
اگه بهم میگفت قبلش منم بش میگفتم وایسه تا ۴۰۰ تا صفحه شد بزنه ولی خب نمیدونم چرا نگفت و باعث شد منی ک این وسط فقط کار درست کردم بده شم ی مثال زدم ! کلا اگه مدیری دخالت میکرد تو بخشی ک برا خودش نبود توبیخش میکردن 

قانونا تبم مدیریت رو دیگ ما درجریان نیستیم...

به هر حال به قول خودتون نباید تو ملع عام ببانش مبکردبن...

بنظرتون وقتی بقیه اعضا انجمن ببینن دوتا از مدیرا قدیمی انجمن به تیپ و تاپ  هم میزنن چی فکز میکنن؟؟
من میگم اینکارا ن در شان شماس..نه در شان شیوا که جای خواهر بزرگتر ماس..

شما اگ سوع تفاهمی هم با هم دارین باید برین تو پ.خ یا همون تیم مدیریتیتون بیان کنین و حَلش کنین..

ولی چیزی که قطعیه دوست عزیز اینه که اگ همچنین قانونی که میگین بود شیوا حتما حواسش بود و عمل میکرد..

شیوا بعد این همه مدت سابقه مدیرت این کارا بعیده ازش..

به نظرم  به جای این سوع تفاهم های کوچیک با هم هماهنگ باشین بهتره...

بخاطر همین در جریان نبودنتون میگم قضاوت نکنید 

آدمه جایز الخطاست ! شیوا گوگل نی که همه چیو بدونه 

آره .. خودمم ب شیوا گفتم ایکاش حداقل‌هماهنگ میکرد ک الان این بحثا پیش نیاد  !
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ ، Interstellar
☆☆¤~●•♡☆ VENOOS ☆♡•●~¤☆☆

اصل بده تازه وارد

سپاس شده:۲۵۴

چع جالب
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
کاربرا لطف کنن تو کار مدیریت دخالت نکنن.
مدیر صرفاً با سابقه به قول شماهم " که سابقه دلیل بر فهمیدن نیست " اگه مشکلی داره تایپک مخصوص هست که حل کنه.
مدیریت دیگران رو هم لطف کنید بر حسب دوستی زیر سوال نبرید وقتی از قوانین تایپک زدن چیزی نمیدونید.
احترام و تیکه ننداختن تو انجمنی که میانگین سنی 12 عه فک میکنم اولین قانون باشه.
موفق باشید
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Berserk ، Interstellar ، MAMAD*ALONE
هعی :/
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
بابا دعوا نکنید یه تاپیکه دیگه هماهنِگ هماهنگ bathtime

من تو بخشای دیگه تو مدیریتم میزدم تاپیک مشکلیم پیش نمیومد لینک واسه صابر فرستادم انلاین بود بعد خودم.اف شدم هر کدوم انلاین بودید میفرستادم نبودید اون.تایم ....

تاپیکم سنگین شده انجمنشم فرقی نمیکنه ....

(28-04-2017، 19:51)Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرا لطف کنن تو کار مدیریت دخالت نکنن.
مدیر صرفاً با سابقه به قول شماهم " که سابقه دلیل بر فهمیدن نیست " اگه مشکلی داره تایپک مخصوص هست که حل کنه.
مدیریت دیگران رو هم لطف کنید بر حسب دوستی زیر سوال نبرید وقتی از قوانین تایپک زدن چیزی نمیدونید.
احترام و تیکه ننداختن تو انجمنی که میانگین سنی 12 عه فک میکنم اولین قانون باشه.
موفق باشید

عزیزم شما چیزی بیشتر از یکابر هستید؟
بیخیال بابا خوشتون میاد هنوزم بحث.راه بندازید 
مجازیه مجازی 
هیچی بهتون نمیدن 
من.ناظمم بودم همین بود حرفاتون یادتونه که؟؟؟
همش ماله شما خرحمالی ک این حرفارو نداره 

با سپاس بوس 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ ، امیر‌حسین ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان