امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294

(21-08-2016، 17:43)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 17:42)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عصر بخير ._.

هرکی اینو ترورش کنه دو بشکه عرق سگی مهمونش میکنم :|

ترور ادمی که دنبال علایق خودشه و به فکر بقیه نیست نباید کار جالبی باشه 
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294 30
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، Jack Daniel'ѕ ، Son of anarchy ، -Demoniac- ، *VENUS* ، ÆҐÆŠĦ
آگهی
(21-08-2016، 17:44)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 17:43)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 17:42)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عصر بخير ._.

وای خدای من \:
تحت تاثیر قرار گرفتمـــــ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط -Demoniac- ، Aiden Pearce ، Jack Daniel'ѕ ، *VENUS* ، Son of anarchy ، ÆҐÆŠĦ
علي مرده شور -__-
+
امشب رئال هيچكيو نداره .-. 
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac- ، ÆҐÆŠĦ
(21-08-2016، 17:45)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدای من \:

مگه مهمون نیومده بود ؟ -_- 
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، -Demoniac- ، Son of anarchy ، ÆҐÆŠĦ
(21-08-2016، 17:44)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|

(21-08-2016، 17:44)✮Èvαñ✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی 3رو تگ کن:|||

باو بارِمون آتیش میگیره :|
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، *VENUS* ، ÆҐÆŠĦ ، Son of anarchy

عصر بخير ._.
سلام ارمینا ^__^
کجا بودی ت دختر ؟ .-.
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، *VENUS* ، ÆҐÆŠĦ
(21-08-2016، 17:46)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 17:45)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدای من \:

مگه مهمون نیومده بود ؟ -_- 
منتظر بودم تا تو جواب پ.خ رو بدی بعد برم
+
خدافظ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Aiden Pearce ، ÆҐÆŠĦ ، -Demoniac- ، *VENUS*
(21-08-2016، 17:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علي مرده شور -__-
+
امشب رئال هيچكيو نداره .-. 

بازی داره امشب ؟
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ ، -Demoniac- ، *VENUS*
(21-08-2016، 17:44)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عصر بخير ._.

اره اره .. اصلا جالب نيست :| اصلا نيست -_-
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Jack Daniel'ѕ ، -Demoniac- ، ÆҐÆŠĦ
(21-08-2016، 17:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره اره .. اصلا جالب نيست :| اصلا نيست -_-

حالا که دارم فکر میکنم خیلی کار جالبی میتونه باشه |:

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Son of anarchy ، ÆҐÆŠĦ ، -Demoniac- ، *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان