امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294

(21-08-2016، 16:43)نفسممممممم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 16:41)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 16:39)نفسممممممم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 16:38)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 16:36)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا زیر دیپلم بحرف اصلا زیر سیکل بحرف

ژووون زیر دبستانه عموجون :|

دخی ینی ما الان باید بریم مهد Sad

نه نفس جون
باید بریم  دانشگاه
اره دیگه سواد ضیعف
پ ایول دیپلم نگرفته رفتیم دانشگاه:9lp::9lp::9lp::29dz::29dz::29dz:

دقیقا
پارتی کلفت حسابی
آگهی
(21-08-2016، 16:42)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رها ؟!
میشه منم برم رو صندلی ؟(:

چرا نشه ؟

الان میذارم .
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، Jack Daniel'ѕ ، ( lιεβ )
(21-08-2016، 16:43)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 16:42)نفسممممممم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا موضوع رو جنایی نکید طور خداااا من میترسم Confused  

نفس جان میشه سنتو بپرسم ؟ 
ب نظرم بیشتر از 14 نمیخوره به حرف زدنت /:

نه خیر اقا من 17 حرف زدنم هم به خاطر اینکه یه امروزه رو میخام مثه این دخی لوسه ها حرف بزنم حالا موفق شدم یا نه؟؟؟؟؟
........................................
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
(21-08-2016، 16:44)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما مدیرا چرا هر وقت میاید فقط با خودتون حرف میزنید
چرا با ما حرف نمیزنید crying  crying

اون مدیره رو ولش با خودشه از وقتی احسان نمیاد خوددرگیری گرفته یه پست فلسفی میزاره میره |: 
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294 19
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، -Demoniac-
(21-08-2016، 16:44)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 16:42)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاک بر سر بی غیرتتون فقط 10 دقیقه ؟ |: 

میگم کمتر :|
من کارم تموم شد باش اصن:v
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Aiden Pearce ، -Demoniac-
(21-08-2016، 16:44)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما مدیرا چرا هر وقت میاید فقط با خودتون حرف میزنید
چرا با ما حرف نمیزنید crying crying

بیا عمو این شکلاتو بگیر برو ._.
(21-08-2016، 16:43)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2016، 16:42)نفسممممممم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا موضوع رو جنایی نکید طور خداااا من میترسم Confused  

نفس جان میشه سنتو بپرسم ؟ 
ب نظرم بیشتر از 14 نمیخوره به حرف زدنت /:

مگه مامور ثبت احوالی
باعشقم کاری نداشته باش
(21-08-2016، 16:45)نفسممممممم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه خیر اقا من 17 حرف زدنم هم به خاطر اینکه یه امروزه رو میخام مثه این دخی لوسه ها حرف بزنم حالا موفق شدم یا نه؟؟؟؟؟
موفق شدی بیشتر شبیه یه بچه با طرز فکر کودکانه حرف بزنی /:

(21-08-2016، 16:46)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه مامور ثبت احوالی

میخوام بپرسم ازش که اگ سنش کمتره اینجور چیزا رو نگم اینجا -_- 
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294 19
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Son of anarchy ، -Demoniac-
(21-08-2016، 16:45)نفسممممممم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خجالت بکش من 10 سالمه اینطوری نمحیرفم -_-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان