امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 293

جزیره ی خرس هرکی رو که دست از پا خطا کنه ادب میکنه 5
من یه خرسم لرد خرس ها !
میخوای باور کن میخوای نه :4chs:
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Jack Daniel'ѕ ، Faust
آگهی
(19-08-2016، 21:11)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 21:09)✮Èvαñ✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی ک از من پولدار تره بالا شهر زندگی میکنه:|

مخالفم !

گفتم ک مخالف باش:|
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
(19-08-2016، 21:10)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 21:09)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما كه الان دوتايين:|

اژدهام هست ..
خب:|
نه همتون با ادب ترم:|

از ...
(19-08-2016، 21:10)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نميدون چرا وقتي اينو گفتي ياد جيگر تو كلاه قرمزي افتادم :|
:دي
:|

تو با لرد خرس ها یاد جیگر از سرزمین خرها میفتی ؟
منه خرس کجام شبیهه یه خره ؟
بدم گردنتو بزنن ؟ آررررره ؟ :||||
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Son of anarchy
(19-08-2016، 21:11)✮Èvαñ✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 21:11)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بین متن و پوکر فاصله بندازین .. 

آفرین پسرای خوب  4fvf
(19-08-2016، 21:11)✮Èvαñ✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرفای خودمو به خودم نزن .

(19-08-2016، 21:11)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خجالتی بودن منو یادت رفته ؟ :|
(19-08-2016، 21:13)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین پسرای خوب  4fvf

پوکر اونوری خوشگل تره |:
(19-08-2016، 21:13)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2016، 21:10)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نميدون چرا وقتي اينو گفتي ياد جيگر تو كلاه قرمزي افتادم :|
:دي
:|

تو با لرد خرس ها یاد جیگر از سرزمین خرها میفتی ؟
منه خرس کجام شبیهه یه خره ؟
بدم گردنتو بزنن ؟ آررررره ؟ :||||
جيگره خرم مثه تو خرس همين جوري هي تكرارميكرد :|
بيايد دست به دست هم بديم شاديو بدون فيلمو كتاب ببنديم به تخت تركش بديم :|
داره از دست ميره :|
 سپاس شده توسط Apathetic ، Son of anarchy
(19-08-2016، 21:14)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پوکر اونوری خوشگل تره |:

خب ؟
(19-08-2016، 21:13)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین پسرای خوب  4fvf

آي ويل كيل يو ماي فرند :|
 سپاس شده توسط Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان