امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دردسر دفن سگ برای پلیس پایتختـــ

ماموران پلیس وقتی در تماس اهالی جنت آباد برای بررسی موضوع دفن جسد رفتند نمی دانستند با لاشه یک سگ روبرو می شوند.

روز گذشته مرد میانسالی هراسان با پلیس تماس گرفته و از دفن یک جسد در کنار خانه اش خبر داد.

با حضور ماموران در جنت آباد تحقیقات از مرد همسایه که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود آغاز شد.

مرد میانسال گفت: ساعتی قبل در حال تماشای خیابان بودم که یک پراید سفید رنگ با سه سرنشین مقابله محوطه خالی کنار خانه ام توقف کرد. دو نفر از سرنشینان خودرو وارد زمین خالی شدند و نفر سوم مراقب بود کسی از انجا رد نشود. دقایقی بعد دو پسر جوان با بیلی که به همراه داشتند زمین را کندند. رفتار آنها مشکوک بود به همین خاطر توجه کردم تا ببینم آنها چه می کنند. بعد از کندن چاله جسدی را که در پارچه ای سفید رنگ پیچیده شده بود از صندوق عقب خودرو خارج کرده و داخل گودال انداختند. آنها سپس روی آن را با خاک پوشاندند و برای اینکه بتوانند آنجا را دوباره پیدا کنند روی چاله سنگ بزرگی را قرار دادند و به سرعت فرار کردند.

با اظهارات مرد شاهد موضوع بلافاصله به بازپرس ویژه قتل تهران اعلام شد و او دستور کندن چاله و بررسی ادعای مطرح شده را صادر کرد.

ماموران با کندن چاله با پارچه ای سفید رنگ که داخل آن شی قرار داشت روبرو شدند. با خارج کردن آن و بررسی آن مشخص شد جسد داخل پارچه متعلق به یک سگ خانگی است که سه پسر جوان آن را دفن کرده و از محل رفته اند. با کشف جسد این حیوان رسیدگی به این موضوع پایان یافت.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  20 سال سکوت در برابر اعمال شیطانی یک سیاستمدار/ یک قربانی: پلیس تماشاچی تجاوز به کودک
  آدم ربایی در پوشش پلیس
  افسر پلیس همسرش را با ضربات چاقو کشت + عکس
  افسر پلیس همسرش را با ضربات چاقو کشت ..!
  دزد آبادانی پس از هدف قرار گرفتن توسط پلیس: حالم خوب بشود باز هم دزدی می کنم
  پلیس در تعقیب مرد شیطان‌صفتـ
  مرد اسیدپاش بعد از اینکه از فرزندانش کتک مفصلی خورد، تحویل پلیس داده شد
  تیراندازی پلیس در خیابان میرداماد در تعقیب و گریز دو تبهکار
  پلیس فتا هشدار داد: کلاهبرداری اینترنتی از عزاداران حسینی
  چاقوکشی برای پلیس در ترافیک شهر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان