امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

» گفتـگوی آزاد نسـخه 267 «

(15-09-2015، 14:14)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداحافظ همگـــــــــی Heart
نوا+امیرحسین+آرش+ملیکا+مروا و...
همه دوستانی ک اسمشون خاطرم نیست...
فعلا

بای عزیزم(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
» گفتـگوی آزاد نسـخه 267 « 193
 سپاس شده توسط ƝAƲA ، ×ThundeRBolT×
آگهی
(15-09-2015، 14:15)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:12)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:11)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:08)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:07)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم؟

کلمه ی جانم رو دوست دارم(:

اونم تورو دوس داره

منم تورودوست دارم(:
به بابات میگم >___<

(15-09-2015، 14:13)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همچنان ناشتا هستم.__.
عمو تو چيزي خوردي؟
منم همینطور امایادم رفته بودا
چرا یادم انداختی؟ >_<

من بابا بزرگشم عمووووو
چون خودم يادم افتاد Confuseds32:
دلم نيومد لذتشو دوباره نچشي:|
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Silver Sun
(15-09-2015، 14:15)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:14)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گردشگری رو میخوااااااااااااااااام 2mo5 :97:
ماله سارا و سحره:>>
هیچ کدوم از تالارا گردشگری نمیشه Rolleyes
 سپاس شده توسط Silver Sun ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(15-09-2015، 14:15)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:12)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:11)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:08)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:07)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم؟

اونم تورو دوس داره

منم تورودوست دارم(:
اونم تورو دوس داره:|
اوا ببخشيد اشتب شد منم تورو دوست دارم

جدی؟
زوق مرگ شدم»_«
+
چی رو به بابام میگی عمو؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
(15-09-2015، 14:15)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:13)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همچنان ناشتا هستم.__.
عمو تو چيزي خوردي؟

از الویه ی دیروژت چیزی نمونده(:

دخترم ألويه برا پريشب بود
يه ذره مونده بود ديروز ظهر با خودم بردم سر كار خوردم

خودافظ كيميا
 سپاس شده توسط Silver Sun ، ×ThundeRBolT× ، ƝAƲA
(15-09-2015، 14:18)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:15)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همچنان ناشتا هستم.__.
عمو تو چيزي خوردي؟

دختر من کجاست Angel
کاش همه می فهمیدن...
دل بستن به کلاغی که دل دارد،
بهتر از دل بستن به طاووسیست که
تنـــــــــــها زیـــــــــــــــــــــــــــبایی دارد . . .
 سپاس شده توسط Silver Sun
(15-09-2015، 14:17)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:15)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونم تورو دوس داره

منم تورودوست دارم(:
به بابات میگم >___<

من همچنان ناشتا هستم.__.
عمو تو چيزي خوردي؟
منم همینطور امایادم رفته بودا
چرا یادم انداختی؟ >_<

من بابا بزرگشم عمووووو
چون خودم يادم افتاد Confuseds32:
دلم نيومد لذتشو دوباره نچشي:|
بغیر 20 تومن شارژ و ویلا یه ماشین آخرین مدلم میاد روش اگه کسی غذا رو پست کنه برا 14k
 سپاس شده توسط Silver Sun
(15-09-2015، 14:18)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 14:15)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونم تورو دوس داره

منم تورودوست دارم(:
اونم تورو دوس داره:|
اوا ببخشيد اشتب شد منم تورو دوست دارم

جدی؟
زوق مرگ شدم»_«
+
چی رو به بابام میگی عمو؟
-_-
ازت متنفرم
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Silver Sun
(15-09-2015، 14:18)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همچنان ناشتا هستم.__.
عمو تو چيزي خوردي؟

خودافظ كيميا

اها ببخشید حواس پرتی گرفتم(:
سرکا ر چی میری؟
ByeBye
کاش همه می فهمیدن...
دل بستن به کلاغی که دل دارد،
بهتر از دل بستن به طاووسیست که
تنـــــــــــها زیـــــــــــــــــــــــــــبایی دارد . . .
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Silver Sun ، ÆҐÆŠĦ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان