امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(10-09-2015، 15:03)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: تو فکر کن جای منی .. [ من امسال میرم اول دبیرستان ]
من نمیدونم تو چجوری 16 سالته میری اول دبیرستان .. من 15 سالمه میرم دوم دبیر!!؟!! |:

دوست دارم فش کشت کنم یعنی ! 

من 15 سالمه دی میرم 16 :|||||||| !

منم میرم شل بای بای (: !
 سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، # αпGεʟ
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://canvasrider.com/tracks/random
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(10-09-2015، 15:01)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 15:00)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 14:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 14:55)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غَزل؟ یه دفعه دیگه بیـای شل فحش بدی *** میدمـ (:
با تشکر
فش میدم -_-

من برای خدافظی اومدم بی احساس :|

حوصلتو ندارم ! 
کـُجا؟ :|
گُمشو زودتر برو هرجا میخوای بری D:
:|||||||||||||||||||

فعلا نمیرم تا حرص تورو در بیارم -_-*

غروب شهریور میبینمت ((: ! حالا گمشو شل شاکتو بازی کن ! 

به ما نمیخوری لولت پایینه V:
حسود :|
تو شل شاک نبینمت -_-
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(10-09-2015، 15:04)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 15:03)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: تو فکر کن جای منی .. [ من امسال میرم اول دبیرستان ]
من نمیدونم تو چجوری 16 سالته میری اول دبیرستان .. من 15 سالمه میرم دوم دبیر!!؟!! |:

دوست دارم فش کشت کنم یعنی ! 

من 15 سالمه دی میرم 16 :|||||||| !

منم میرم شل بای بای (: !
|:
دی میری 15 نه 16 ._.
من آذر میرم 16 ._.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
اممم :|

(10-09-2015، 14:59)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدرسـه بـه این خوبـی (:

من تازه خوشم اومده ازمدرسه ^_^
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 177

سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
لِــه شدم |:

(10-09-2015، 15:12)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اممم :|

(10-09-2015، 14:59)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدرسـه بـه این خوبـی (:

من تازه خوشم اومده ازمدرسه ^_^

مدرسـه بدون امتحان خوبه .-.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(10-09-2015، 14:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما 5 پیام خصوصی نخوانده دارید. فرستنده‌ی آخرین پیام: мøяνα.għ - عنوان آخرین پیام: >_<!

چه خبرتونه شما :| ؟؟؟؟؟؟؟

اومدی خدافظی کردی خب
من بودم همه میگفتن به ****
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 177

سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، omidkaqaz
(10-09-2015، 15:15)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 14:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما 5 پیام خصوصی نخوانده دارید. فرستنده‌ی آخرین پیام: мøяνα.għ - عنوان آخرین پیام: >_<!

چه خبرتونه شما :| ؟؟؟؟؟؟؟

اومدی خدافظی کردی خب
من بودم همه میگفتن به ****

اگه به تو میگفتن به **** به من چی میگفتن
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
خُدا شر یه بلای عظیم رو کم کرد V:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
exanimate

عشخـــم ._.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 25 مهمان