امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(09-09-2015، 23:30)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی AIDENنهمی؟
چه کتابایی دارید؟

(09-09-2015، 23:28)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: علوم هشتم زیست که درباره مغز و نخاعو رحمو ... س :V
من چیکار به هشتمیا دارم ..
من به درد خودم بنالم یا به درد هشتمیا؟

|:
فقط اطلاعیه بود :|

آری 
نمیدونم واسم مهم نیس چون هنوز نیومده کتابا
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 135
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، # αпGεʟ
آگهی
(09-09-2015، 23:30)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:26)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم ا فلش لفت بدم..؟؟همه ا من بدشون میاد.. :|

هیچکس به هیچیش حساب نمیکنه :|

هیچی ندارن اخه :v
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Aiden Pearce ، Jack Daniel'ѕ
(09-09-2015، 23:30)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان لب تاب بسوزه با چیز دیه میام پسرم

پس به این زودیا از شرت خلاص نمیشیم؟ Big Grin

شوخی کردم دادا به دل نگیری قهر کنیااا حوصله ی قهر ندارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘

سپاس شده توسط # αпGεʟ
(09-09-2015، 23:31)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام :|
پس از مدت های مدید اومدم تو گ.آ 

سلام

سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(09-09-2015، 23:32)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:30)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:26)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم ا فلش لفت بدم..؟؟همه ا من بدشون میاد.. :|

هیچکس به هیچیش حساب نمیکنه :|

هیچی ندارن اخه :v
Big Grin
وسطی  Big Grin
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Jack Daniel'ѕ ، bOoOoOy
من میرم خداحافظ همگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘

سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Aiden Pearce ، # αпGεʟ
نقل قول: فقط اطلاعیه بود :|
پارمیـدا تو میری چندم؟._.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، bOoOoOy
(09-09-2015، 23:33)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فقط اطلاعیه بود :|
پارمیـدا تو میری چندم؟._.

مثل تودوم
رشته کامپیوتر
خوبه نرفتم ریاضی فیزیک

سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_
پارمیدا ؟
چی شد میشی؟
(09-09-2015، 23:31)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:29)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 23:28)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای چقدر شما ها کوچولویین

گندمون اومد.. :v سیفونو دوبار بزن.. :| میره..

+علی باو تو تازه منو میشناسی نمیدونی چند نفر ا من بدشون میاد.. ._.

دادا واژه چپ یا راست واس همین موقع هاس

:| ندیدی ی ماه بن بود..چیز مالی رفیق شما بود دیه :||
 سپاس شده توسط Aiden Pearce

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان