امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(09-09-2015، 22:15)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
shadi♥ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
◄Iяαи► ،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♪Rιнαηηα♪ *

شادی شادی شادیییییی
ملیکا ملیکا ملیکا :v
چه طوری تو ؟  p345
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ ، Berserk
آگهی
(09-09-2015، 22:12)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی نوه یگلم

جااان؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 122
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ
پلیکان؟
سرگیجشو گوش دادی؟
 سپاس شده توسط Silver Sun ، omidkaqaz
(09-09-2015، 22:15)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:12)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:11)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:10)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بارون آوارو من تکیه ب دیوار حیف ک الان خالیه این پاکت سیگار گم میشم توی خودم کام میگیرم آروم گاهی مث ثانیه گاهی مث بارون 

آرش میفهمه من چی میگم .__.

قصم دوروغ میخوردی به اسمم
پوففففف

گند زدی ب منو هرچی اسمم ! 
هی خدا ..
راستی دروغ مگه نوشته نمیشه ._. ؟

ببخشید یه چی خوردم یه وخ غلط مینیویسم بزارید به پا اون
من همونم که بودم اسیرت شکوندی منو چی شد نسیبت ؟
دارم سر میزارم رو بطریا هر شب ولی تو ارومی تو تخت کثیفت

بعد دوباره گریه نکن دلم بود :||| ؟ اه از وسطش شروع میکنی قاطی میکنه آدم دیگه -__-

اصن از اول ..

نمیفهمی منو نمیفهمی منو 
نمیفهمی منو واقعا درک کن حالم بده تو منو واقعا درک کن 
حرف بزن هی حالمو بد کن ._.
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ
چی ارش؟
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ
(09-09-2015، 22:17)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:12)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی نوه یگلم

جااان؟

خوبی؟
 سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Silver Sun
نقل قول: میبینی توروخدا چ بی فرهنگه .. تازه 4 تا زنم داره .__.
ملیکا ..
 سپاس شده توسط Berserk ، ÆҐÆŠĦ
(09-09-2015، 22:17)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:15)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
shadi♥ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
◄Iяαи► ،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♪Rιнαηηα♪ *

شادی شادی شادیییییی
ملیکا ملیکا ملیکا :v
چه طوری تو ؟  p345

خوب خوب خوب 

شما چطوری  Big Grin

(09-09-2015، 22:17)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پلیکان؟
سرگیجشو گوش دادی؟

آره ولی حفظ نیستم ._.
درکل همین سرگیجه و خط خطی و الکل و فک کنم دارم ازش .-.
 سپاس شده توسط Apathetic ، ÆҐÆŠĦ
(09-09-2015، 22:18)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:15)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:12)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:11)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:10)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بارون آوارو من تکیه ب دیوار حیف ک الان خالیه این پاکت سیگار گم میشم توی خودم کام میگیرم آروم گاهی مث ثانیه گاهی مث بارون 

آرش میفهمه من چی میگم .__.

قصم دوروغ میخوردی به اسمم
پوففففف

گند زدی ب منو هرچی اسمم ! 
هی خدا ..
راستی دروغ مگه نوشته نمیشه ._. ؟

ببخشید یه چی خوردم یه وخ غلط مینیویسم بزارید به پا اون
من همونم که بودم اسیرت شکوندی منو چی شد نسیبت ؟
دارم سر میزارم رو بطریا هر شب ولی تو ارومی تو تخت کثیفت

بعد دوباره گریه نکن دلم بود :||| ؟ اه از وسطش شروع میکنی قاطی میکنه آدم دیگه -__-

اصن از اول ..

نمیفهمی منو نمیفهمی منو 
نمیفهمی منو واقعا درک کن حالم بده تو منو واقعا درک کن 
حرف بزن هی حالمو بد کن ._.
زخ بزن من را به را الکل
همیشه ترسیدم از دوس داشتنت
یه بارم نگفتم ولی دوس داشتمت
(09-09-2015، 22:19)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:17)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی نوه یگلم

جااان؟

خوبی؟

من دارم میرم
اونوقت تاز ه یادت افتاده بپرسی خوبم ؟
مرسی خوبم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 122

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان