امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(09-09-2015، 21:14)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:11)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:08)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دوست خوبم ^_^*
O.O

حتماباید بهت فحش بدمو کل کل کنیم:|؟

نه:|
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، # αпGεʟ ، ÆҐÆŠĦ
آگهی
(09-09-2015، 21:16)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:14)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:11)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:08)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دوست خوبم ^_^*
O.O

نه:|
خب دیگه
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 113

سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، ( lιεβ ) ، ÆҐÆŠĦ
(09-09-2015، 21:14)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:11)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دوست خوبم ^_^*
O.O

:| پاری حانیه سلام میرسونه..

+جهانگرد مارکوپولو :v من با 25 ساله هم دوس بودم.. ._.
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، ÆҐÆŠĦ
(09-09-2015، 21:13)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:09)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:07)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کتابای سایه رودیدم دهنم بسته شد:|
خداوکیلی این هشتما چه زیستی دارن

بدبخت ما نهما

چ کشیدیم

هه کتابا پر غلط

اشغال

هوف

خیلی در حقمون نا مردی شد
چه چیزایی دارید؟
(09-09-2015، 21:10)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:07)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم هشتمم همه معلما مون گفتن امسال زیست سختره -.-. crying

رحم :| .....
دی ان ای :|....
مدرسه ما شورشو در آورده

احمقا فیزیک

شیمی و کوفتو همه رو جدا کردن

حالا این خوبه

فیزیک از ریاضی. ما هم ریاضی درس میدن هم فیزیک

شیمی زیستو از علوم

حالا خوبه

دوستم می گف

مدیر احمق می خواد اجتماعی هم این کار و کنه امسال

واس فیزیک ی معلم

شیمی ی معلم

تابستون هم آلمان نکردن احمقا

کلا ب تمام معانی

من امسال تابستونا. نفهمیدم

(09-09-2015، 21:16)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:14)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:12)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امید اگه جواب سوالامو بدی
من میرم
مرسی
مبارک باشه سباجونم

ممنون

گلی

ولی ببخشیدااا

صبا با ص عزیزم

خیلیها اشتباه می کنن

سبا با س اسم یه سرزمینه
صبا با ص یعنی نسیمی که از شرق میاد

درسته
اخ پام خدااااا..
بای همگی

اگه چیزی گفتم کسی ناراحت شد شرمنده

اصلا اعصاب ندارم

شب خوش
(09-09-2015، 21:18)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دوست خوبم ^_^*
O.O

جهانگرد فامیلیمه:|
فرنازم
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، # αпGεʟ ، ÆҐÆŠĦ
(09-09-2015، 21:18)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:13)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:09)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدبخت ما نهما

چ کشیدیم

هه کتابا پر غلط

اشغال

هوف

خیلی در حقمون نا مردی شد
چه چیزایی دارید؟
(09-09-2015، 21:10)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم هشتمم همه معلما مون گفتن امسال زیست سختره -.-. crying

رحم :| .....
دی ان ای :|....
مدرسه ما شورشو در آورده

احمقا فیزیک

شیمی و کوفتو همه رو جدا کردن

حالا این خوبه

فیزیک از ریاضی. ما هم ریاضی درس میدن هم فیزیک

شیمی زیستو از علوم

حالا خوبه

دوستم می گف

مدیر احمق می خواد اجتماعی هم این کار و کنه امسال

واس فیزیک ی معلم

شیمی ی معلم

تابستون هم آلمان نکردن احمقا

کلا ب تمام معانی

من امسال تابستونا. نفهمیدم

(09-09-2015، 21:16)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:14)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:12)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امید اگه جواب سوالامو بدی
من میرم
مرسی
مبارک باشه سباجونم

ممنون

گلی

ولی ببخشیدااا

صبا با ص عزیزم

خیلیها اشتباه می کنن

سبا با س اسم یه سرزمینه
صبا با ص یعنی نسیمی که از شرق میاد

درسته
اه مثه ادم همرو تو ی خط بنویس صفه بالا نمیاو میفمی..؟؟

(09-09-2015، 21:20)j_jahangard نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:18)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دوست خوبم ^_^*
O.O

جهانگرد فامیلیمه:|
فرنازم
مارکوپولو.. :v
 سپاس شده توسط saba 3 ، # αпGεʟ ، ×ИамеLеsS× ، ÆҐÆŠĦ
ایندفه نقلو کوتاه کنید 
خیلی طولانی شده
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ÆҐÆŠĦ
من میرم شل خدافظ ._. 

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان