امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(09-09-2015، 12:34)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:32)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:31)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:25)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:24)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الی عشقم.. ^_^

طرز مخ زدنت تو حلقم:|

با خواهرم کاری نداشته باش پیشته ! :|

دخالت نکن..
الی عشققققم... ^_^

هوووووم چی میخوای بگو؟ :4fv:

:| خوشگلم..؟؟!

+غزل سیبیل ندارم..-_-
داری -_- 

ثابت کنم :> ؟
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ✘Nina✘ ، bOoOoOy
آگهی
(09-09-2015، 12:31)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:28)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علي دخترم زنه خودته
مادرشم راضيه:>
الي موافقي!

تو باز اینو زنت محسوب کردی :> :4fv:

من قصد تحصیل دارم :4chs: 90

غلط كردي:>
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ✘Nina✘
(09-09-2015، 12:36)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:34)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:32)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:31)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:25)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخالت نکن..
الی عشققققم... ^_^

:| خوشگلم..؟؟!

+غزل سیبیل ندارم..-_-
داری -_- 

ثابت کنم :> ؟
اره.. :v
غزل پ خ ؟
كودوم عكس؟
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 12:31)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:29)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:24)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الی عشقم.. ^_^

ابجی جونم  :bighug:

برم داداشم(وی ) و صدا کنم بیاد :vil:

پسوی داداش توعه :|!

چ میشد من اون غزل خواهر مروا بودم ._.

+--(..*)
بله بله
صداش کنم بیاد 14k
(09-09-2015، 12:34)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الی عشقم.. ^_^

دخالت نکن..
الی عشققققم... ^_^

بهت پیشنهاد میکنم بهش رو ندی :|
چشم ابجی جونم
(09-09-2015، 12:37)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:31)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:28)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علي دخترم زنه خودته
مادرشم راضيه:>
الي موافقي!

تو باز اینو زنت محسوب کردی :> :4fv:

من قصد تحصیل دارم :4chs: 90

غلط كردي:>

ممنون از حمایت فراوانت
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، bOoOoOy
@AFSORDE

@omidcr7

یا گم میشین میاین پ.خ ، یا تعلیق ارسال -_- ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
×...Icy Girl...×

قربونت که مثل من سپاس میدی ._.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 37

سپاس شده توسط bOoOoOy ، ✘Nina✘
الی رفت.. :| 

موهامو رنگ نکردما ^_^
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
من رفتم ناهار فعلا :hje:
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، # αпGεʟ
خواهش ميكنم دخترم
حالا با زبون خوش شوهر ميكني؟
ببين مادرت چقد ذوق داره:>>>>>>>>>>
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 21 مهمان