امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

مروا امید خوبه؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 15

آگهی
(08-09-2015، 20:59)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2015، 20:57)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2015، 20:56)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2015، 20:53)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چن ديقه صب كن

ارش اومده بودی کرج؟

چطور؟

پیتزا بیست؟
نه
 سپاس شده توسط Silver Sun
(08-09-2015، 20:59)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ادم بدیم چرا میخواین بام دوس شین:|؟

نگو این حرف رو -_-
نمیدونم مخاطبت کیه .. ولی اتفاقا تو پسر خوبی هستی !
میدونی .. وقتی ایلین بهم پ.خ داد گفت کات کردی اصلا ناراحت نشدم چون من ب این جور رابطه ها اصن اعتقاد ندارم ._.
بنظرم دختر پسرا بهتره باهم داداش وابجی باشن اینجوری تا ابد باهم دوس میمونن !
مثلا الان من و فرید 4 ساله داداش و ابجی هستیم ولی از بی اف و جی اف باهم راحت تریم و راز های خانوادگیمون رو بهم میگیم ، درد و دل میکنیم و بهم اعتماد میکنیم .
نه فقط با فرید ، خیلیای دیگ هم هستن ک باهاشون راحتم چون رابطه ی خاهر برادری خیلی رابطه ی خوب و صمیمیه ! : )
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، tyjtfhdhr ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
سلام --__--

البته بعید می دونم کسی جواب منو بده -_-
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ
شادی?
 سپاس شده توسط Apathetic
(08-09-2015، 20:59)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام .-. ملت .-. 

با امضات كم تحريك ميشدم حالا دوبل زدياا
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Mr.Robot
امیر بازم خلاقیت من تو زنداری بیشتره:|
پاهاتو دو برابر عرض شونت هم باز کون ب من نمیرسی:v
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، omidkaqaz
سلام عشقتون اومد ._.
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، Apathetic ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، tyjtfhdhr ، omidkaqaz
خدافظی ((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 15

سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(08-09-2015، 20:59)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام .-. ملت .-. 

امیر اسموووووووووووووووووووووک !  :hje: 
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، omidkaqaz

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 66 مهمان