امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ]

(03-09-2015، 18:06)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهت گفته بودم میشناسمـش که :|

مریمـ هم میشناسم !
یادم نمیاد بهم گفته بودی ._.
^_^
پس هردو رو میشناسی ..
من با هردوشون دوس بودم و هستم ، ولی خب هنوز در مواردی بهشون مشکوکم !
یه قضیه ای هست که .. خب اینجا نگم بهتره .. واس اون قضیه خیلی تو فکرم که با اینا باشم یا با اونا ..
لعیا و مریم ._. چه روزایی داشتیم ..
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، Silver Sun
آگهی
(03-09-2015، 17:59)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2015، 17:48)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2015، 17:45)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادی اشتی نده
خودشون کرم داشتن
میدونم ، ولی قضیه ب همین سادگیا که نیس ..
درضمن اونا باهم مشکل دارن ، ولی من با همشون دوستم . دیگه خسته شدم بس که همش بهم میگن با اون یکی قهر شو .. خو من همشونو دوس دارم !
دارم دیوونه میشم -_-
از میلاد انتظار نداشتم .. باز سحر و بقیه اره ، ولی میلاد .. اوفففف باورم نمیشه !

میلاد کیه؟؟
خوب تو هم با همشون قهر کن والا ذهنتو درگیر نکن-.-
نمیشه ولی میدونم Sad  Idea
بگو بهشون هممینو

@omidcr7
.-.-.
بله ؟؟چیشده؟
 سپاس شده توسط Silver Sun ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
علی عکس کیکه که غزل بت کادو ندادو بزار توعکس خلاقانه :v

این عکسه هم بزار
[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ] 108

(03-09-2015، 18:13)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکسه هم بزار
آخه ایــنا فانتزین اونجا نوشته از مُحیط اَطراف خود! ._.
 سپاس شده توسط Silver Sun
هیییییییییی :ngh:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
بچه ها بازی ایران و گوام رو ببینید .... بازیکنا ایران زیر لباسشون جی پی اس دارن .... ایران 4  گوام صفر دقیقه چهل .. گل ها: اشکان دژآگه و مهدی طارمی هر کدام یک گل سردار ازمون دو گل
(03-09-2015، 18:14)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2015، 18:13)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکسه هم بزار
و خودتون :|

(03-09-2015، 18:14)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری مِلیـکا خانومـ ؟ 

(03-09-2015، 18:16)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2015، 18:14)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکسه هم بزار
نه عمتون! -_-
:|
کاش فانتزی رو هم بهش اضافه میکردن یه ده تا عکس میزاشتمـ!
 سپاس شده توسط Silver Sun
(03-09-2015، 18:16)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2015، 18:14)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری مِلیـکا خانومـ ؟ 

(03-09-2015، 18:16)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکسه هم بزار
نه عمتون! -_-
:|
کاش فانتزی رو هم بهش اضافه میکردن یه ده تا عکس میزاشتمـ!

خو به رز بگو ._.

(03-09-2015، 18:12)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2015، 17:59)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2015، 17:48)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2015، 17:45)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادی اشتی نده
خودشون کرم داشتن
میدونم ، ولی قضیه ب همین سادگیا که نیس ..
درضمن اونا باهم مشکل دارن ، ولی من با همشون دوستم . دیگه خسته شدم بس که همش بهم میگن با اون یکی قهر شو .. خو من همشونو دوس دارم !
دارم دیوونه میشم -_-
از میلاد انتظار نداشتم .. باز سحر و بقیه اره ، ولی میلاد .. اوفففف باورم نمیشه !

میلاد کیه؟؟
خوب تو هم با همشون قهر کن والا ذهنتو درگیر نکن-.-
نمیشه ولی میدونم Sad  Idea
بگو بهشون هممینو

@omidcr7
.-.-.
بله ؟؟چیشده؟

تو چرا هی میری میای؟-.-
+
خوب نبودن اواتارا؟ نه؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان