امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ]

امیر با این راهی که تو میگی آدم باید بره بمیره! تو خودت چجوری ه ک میکنی اینجوری که ه ک نمیکنی! یه راه ساده بگو یه ه ک ساده هم بگو من ذوق کنم حد اقل یه ه ک بلدم! ._.
 سپاس شده توسط Mr.Robot
آگهی
(31-08-2015، 20:32)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 20:27)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظ:>

کیمیا علی تموم کرد خدافظ گفتنو خانم ما شروع کرد هوففف

(01-09-2015، 21:36)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقـــل کوتاه بگیرین ..

نقل کوتاه گفتم خخخخخخخخخخخخخخخخ
بهترین انجمن
(01-09-2015، 21:35)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 21:32)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 21:30)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 21:25)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی میخوای یه لطفی در حقت کنم ؟ ._.
چند تا اکانت هس رفیقام ه.ک کردن .. ااکانتایی که همه تیراش بازه ! 
یکی رو بهت میدم برو تا اکانت همه تیرا رو ببین حال کن ._. 
اسم اکانت : ajd
پسور : 123
همه تیراش بازه 

(01-09-2015، 21:24)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پلشت -_-٭
باز با لقمان گشتے
باز میخواے دعوا کنیما -_-٭
باز هوس کردی چیزت کنم جلو جمع ._. 

تنت میخاره. -.
کارے نکن بات ابگوشت لوپز درست کنم-_-٭

لا قد قد ._.
برو پیش خانوم معلمت به دفتر املا شبت برچسب صدافرین بزنه باو .-.

امیر تو شمالم بابلسر. -.
خونت کجاس هم بیام دعوا هم مهمونے ^_^((=
بیا یه ماهی سخنگو دارم ._.
بیا پارکینگ 2 بیا پیشم ._. خونمون همونجاس ._.
 سپاس شده توسط L²evi
ندا پی وی تلگرامتوبخون
[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ] 51

سپاس شده توسط L²evi
(01-09-2015، 21:40)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر با این راهی که تو میگی آدم باید بره بمیره! تو خودت چجوری ه ک میکنی اینجوری که ه ک نمیکنی! یه راه ساده بگو یه ه ک ساده هم بگو من ذوق کنم حد اقل یه ه ک بلدم! ._.
برو اپارات سرچ کن shellshock تمام هکاش هست حال کن ._.
 سپاس شده توسط L²evi
بایییییییییییییییییییییییییییی خوش گذشت خیلی ممنونم از علی و امیر با نقل های زیباشون و دوباره از امیر و کویین پس من میرم همه بگین باییییییی اندریا
بهترین انجمن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=242396
کاش همه می فهمیدن...
دل بستن به کلاغی که دل دارد،
بهتر از دل بستن به طاووسیست که
تنـــــــــــها زیـــــــــــــــــــــــــــبایی دارد . . .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-20150809-WA0006.jpg

._. !
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، saba 3
چ خز
..

@esiesi

دستم خورد اومدم بیرون :|
 سپاس شده توسط esiesi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان