امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ]

اصن من این ُ میخوام ._.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=401

@esiesi
 سپاس شده توسط esiesi ، Silver Sun
آگهی
(31-08-2015، 18:39)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب دخترا و دومادا رفيقاي بوقي
يه زن برا من پيدا نميكنن :p325:

کسی رو مد نظر داری؟ .. Shy
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Silver Sun
(31-08-2015، 18:39)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت گفتی برا خودت زن میگیری که !!-.- گفتم برات بگیرم گفتی نه غر نزن پ .-.
 سپاس شده توسط Silver Sun
(31-08-2015، 18:40)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 18:39)sara13788 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 18:38)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 18:37)sara13788 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 18:37)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باس رید تو این شانس....!

نه باو.
بزرگ تر شدی اقا مهرداد....

شما......؟!
نمیگم Angel

بگو بینم کی هسی؟

هرکی ک هسم. ولی تورو خوب میشناسم.

خب دیگه.
بِدرود.(:
 سپاس شده توسط Silver Sun
منم خدافظ:>
 سپاس شده توسط ƝAƲA
خُدافظ نامردای نالوتی ._.! یه سَلام بلد نیستید بدید :| ( ***** ) .___.!
برم سُراغ شل شآک عزیزمـ +«
:|
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Silver Sun ، omidkaqaz
ی کسی با من نمی حرفه :hlp:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ] 6
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
(31-08-2015، 18:40)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی رو مد نظر داری؟ .. Shy

يه چيزي بگم؟
نه
(31-08-2015، 18:43)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی کسی با من نمی حرفه :hlp:

من گفتم عکستو بده ج ندادی ._.
 سپاس شده توسط Silver Sun

خوب خودت یه نفر انتخاب مثل من که مروا رو از قبل انتخاب کرده بودم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان