امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263]

(31-08-2015، 17:12)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:08)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفـــتـ ـه بودَمـ شل بعد دستکاری کردم یکم حال کنم یارو دید دارهـ میبازه به زبون خودش هرچی از دهنش دراومد بهم گُفت من هیچی نگفتم دیگه عادت کردم! :||
ایــن بد بختا تا میبازن صداشون درمیــآد بی جَنبه ها! ._.
..
چندین بار با غزل تو بازی بودیم 
اونا شرو کردن ب فوش دادن 
تا جایی ک میخورد فوششون دادم :|
خُب مَن اَلان چیـکآر کُنمـ که فوششون دادی!؟ :||
چه کُمکی از دستم بر میــآد+   ._.!
 سپاس شده توسط Silver Sun ، # αпGεʟ
آگهی
(31-08-2015، 17:14)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:12)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:08)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفـــتـ ـه بودَمـ شل بعد دستکاری کردم یکم حال کنم یارو دید دارهـ میبازه به زبون خودش هرچی از دهنش دراومد بهم گُفت من هیچی نگفتم دیگه عادت کردم! :||
..
اونا شرو کردن ب فوش دادن 

بندری برقص جمع شاد شه :|
[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263] 186
 سپاس شده توسط Silver Sun ، # αпGεʟ
(31-08-2015، 17:13)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

mel

(31-08-2015، 17:09)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا ب عهده ی من و غزل و خودِ ملیکاس 
نه آرش خره -_-

شما کیو در نظر داری؟

________________________________________________________________________________​_____________________________

خودت کیو در نظر داری دخترم :{|

من فعلا هیچکس ):
شما چی؟
ولی یه نفر هست می فرستم برات عکسشو باباجون(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط esiesi ، # αпGεʟ
سلــآم .-.
 سپاس شده توسط Silver Sun ، esiesi
رولتی :|

@esiesi
 سپاس شده توسط esiesi
245 احســـان زنت محـدودت کـرده ؟|:
 سپاس شده توسط esiesi ، # αпGεʟ ، Silver Sun

..
اونا شرو کردن ب فوش دادن 

(31-08-2015، 17:10)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احسان برو اهنگ من دیگه زن نمیخوام از ابوالفضل اسماعیلی دانلود کن خیلی باحاله بعد بیا اینجا نظرتو راجبش بگو

هه 
اونو همون اول شنیدم 
اون آرمان خره از رفیقام بود 
تو پارک علم و فناوری کار میکرد 
تو جاده قوچان
آرمان رفیق تویه یره؟؟؟؟؟ صداش بدنیس (به قول خودش ارمان جیسون)

چه کار میکرد حالا؟
 سپاس شده توسط esiesi ، Silver Sun
(31-08-2015، 17:16)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دور اون پسره رو خط بکش دختر گلم .. :|
 سپاس شده توسط Silver Sun
(31-08-2015، 17:16)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:13)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

mel

(31-08-2015، 17:09)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا ب عهده ی من و غزل و خودِ ملیکاس 
نه آرش خره -_-

شما کیو در نظر داری؟

________________________________________________________________________________​_____________________________

خودت کیو در نظر داری دخترم :{|

من فعلا هیچکس ):
شما چی؟
بفرس دخترم :{|
(31-08-2015، 17:16)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلــآم .-.
سلام مدین خنگه :>
ا.س چطوره ؟
(31-08-2015، 17:16)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رولتی :|

@esiesi

باشد :|
 سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Silver Sun
(31-08-2015، 17:16)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:14)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

..
اونا شرو کردن ب فوش دادن 

بندری برقص جمع شاد شه :|
ایشالا شَب عروسیم ._.!
آهنگــ تکون بده بخون چَند نفر از رقاصای فلشو بیارمــ« برات عینهو*** برقصن روحت شاد شادشه
-_-!
 سپاس شده توسط esiesi ، Silver Sun

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان