امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263]

(30-08-2015، 23:01)باهوش و خوشگل ترین دختر انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 22:54)!...@dors نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 22:51)ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان یه ضد حال

زمان زیادی تا بازگشایی مدارس نمونده  Big Grin

پس من چی بگم؟؟؟... آقا اصلا بیابون کدوم وره؟... یکی اطلاع بده لطفا:4fv:aah:rum:

وویی
اینقد بدت میاد؟؟؟

نه اخه الان حدودا یه ماهه برای من باز شده... از وسط تابستون... اصلا مگه میشه مگه داریم اینقدر بدبخت crying crying
                                                                                                                                                                                                                    [img=538x367]http://www.flashkhor.com/forum/دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263] 142 [/img]

سپاس شده توسط # αпGεʟ
آگهی
!...@dors

جواب پ.خ من ُ بدید :|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(30-08-2015، 23:01)باهوش و خوشگل ترین دختر انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 22:54)!...@dors نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 22:51)ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان یه ضد حال

وویی
اینقد بدت میاد؟؟؟

(30-08-2015، 23:04)!...@dors نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان یه ضد حال

وویی
اینقد بدت میاد؟؟؟

نه اخه الان حدودا یه ماهه برای من باز شده... از وسط تابستون... اصلا مگه میشه مگه داریم اینقدر بدبخت crying crying

منم کلی کلاس تقویتی و آمادگی کنکور و تست برگزار کردن
من خیلی راحت نرفتم
خخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
هیم ._.!
خدافظ+
..
™0.42
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
شوهر من کو ؟ -_-

@esiesi
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، esiesi
(30-08-2015، 23:03)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 23:02)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=))
برو بابا ریز میبینمت خخخ مثلا الکے من شاخمـ((:
خیلے کم میذاره اهورا
تا میرم تو بهرش تموم میشه؛ \
منو ریز میبینی ؟ ._.
من که اصن نمیبینمت -_- 
« الکی مثلا منم شاخم ! ^_^ »
اره خیلی کم میزاره ! :|
فردا بیا خصوصی حرف بزنیم .. من برم بای ندا جان ..

خدافظ شادی جون (؛
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
(30-08-2015، 23:04)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 23:00)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.

احسان .__.
غزل .___.
(30-08-2015، 23:11)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوهر من کو ؟ -_-

@esiesi

ژآن ژآن 
داری دنبالم میگردی :>
من تو جنگل سیاهم :|
[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263] 142
 سپاس شده توسط ( lιεβ )
پارے خوبے؟
بازیه رو نصب کرد بابات بازے کردے؟ (:
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
(30-08-2015، 23:10)باهوش و خوشگل ترین دختر انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان یه ضد حال

وویی
اینقد بدت میاد؟؟؟

(30-08-2015، 23:04)!...@dors نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان یه ضد حال

وویی
اینقد بدت میاد؟؟؟

منم کلی کلاس تقویتی و آمادگی کنکور و تست برگزار کردن
من خیلی راحت نرفتم
خخ

افرین
ولی برا من اجباریه.. من که از خدامه نرم
                                                                                                                                                                                                                    [img=538x367]http://www.flashkhor.com/forum/دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263] 142 [/img]

(30-08-2015، 23:03)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 23:02)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=))
برو بابا ریز میبینمت خخخ مثلا الکے من شاخمـ((:
خیلے کم میذاره اهورا
تا میرم تو بهرش تموم میشه؛ \
منو ریز میبینی ؟ ._.
من که اصن نمیبینمت -_- 
« الکی مثلا منم شاخم ! ^_^ »
اره خیلی کم میزاره ! :|
فردا بیا خصوصی حرف بزنیم .. من برم بای ندا جان ..

جیییییییییییییغ نه شادی نرو کارت دارم >_< ..

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان