امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263]

(30-08-2015، 0:10)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 0:08)**روژانــــ** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 0:06)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 0:04)**روژانــــ** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ...

._.

سلام:‌))
+
بگو یا گزارش کاربر؟:>>>

بسم الله |:
اعذوب بالله نمیگن اول؟؟

اونو تو دلم گفتم =)

طبق معمول بحث آکادمی.. (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ Gothic ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[ ʙғғ#]

[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263] 72
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
آگهی
نبود كسي غزلو تگ خركي نميكنه؟؟؟
حالا كه اين جوريه عجهمتونو شوهر ميدم
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(29-08-2015، 23:59)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 23:55)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 23:54)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 23:51)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 23:47)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ از کجا الان 100 تا میاری اخه؟:VVVVVVVVVVVVVVV
اره شادیم شوهر داره دس بشون نمیزنیا؟>___<

من زن دارم
101 ای زن
؟،ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ،
حرمسرای ارش -.-
+
غزل پارمیدا رو به همین راجتی شوهر نده>_______________<
اول ادونسو باس تموم کنه بعد مسابقه
بعدش رو مخ پسره کارر کنه:>>>
+
منم شوهر ندارم،ــــــــــــــــــــ،

خبو عرفان برا تو خوبه
چن سالت بود؟
عرفان؟؟؟
اون ازم کوچیکتره
بیشور crying
14
ناخلف چیه-.-
من نقش حاج خانمو دارم بازی میکنم:>>
خودت بگیر:moi:
+
مبارکا چه سریع
تعداد مراحلش کمن براهمین زود تموم میشه -_-

سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
پارميدا خانوم
اگه اجازه بدي بگم پارميدا
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(30-08-2015، 0:12)**روژانــــ** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 0:10)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 0:08)**روژانــــ** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 0:06)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 0:04)**روژانــــ** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ...

._.

+

بسم الله |:
اعذوب بالله نمیگن اول؟؟

اونو تو دلم گفتم =)

خخ
بحث اکادمی؟؟
داستانش قشنگه نه؟
من شکارچیم^___^
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
غزل انلاين شه ميكشمش
حالا ديگه برا من افلاين ميشه
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(30-08-2015، 0:17)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارميدا خانوم
عیبی نداره (:

(30-08-2015، 0:19)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 0:17)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارميدا خانوم
عیبی نداره (:

خوب از خودت بگو ببينم دخترم
چن سالته ؟
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
دیروز دوساعت برقمون قطع شد 
گوشیمم شارژ نداشت.
.
.
.
.
.
تو این دوساعت چیزای زیادی
فهمیدم
فهمیدم یه هفتس داریم خونه رو نقاشی میکنیم 
بابام چهار ماهه بازنشسته شد 
خواهر کوچیکم نامزد کرده 
و جالبتر اینکه یه داداش دوساله دارم که اسمشو رامین گذاشتن !!!

(30-08-2015، 0:17)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2015، 0:12)**روژانــــ** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+

بسم الله |:
اعذوب بالله نمیگن اول؟؟

اونو تو دلم گفتم =)

خخ
بحث اکادمی؟؟
داستانش قشنگه نه؟
من شکارچیم^___^

منم هیچی نیستم ^_^

دریغ از تکه ای عن =)))
[ Gothic ]

[ ʙғғ#]

سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان