امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263]

(29-08-2015، 19:46)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 19:42)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 19:38)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@gang$ta

ارين به قول كيميا خفه نشي اون زير
چي شد نگفتي

(29-08-2015، 19:37)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوبین من خوبم زیاد

سلام خوبم

من از اون جایی ک پیشکسوتم تگ نمیشم Tongue
خو پیر مردی دیگه بیس سالته

زهر مار با اين أسمت خخخخ
خيليه؟
منه بد بخ
داداشم ميگم نياد ميشه فسيل انجمن ٢٣سالشه
خوب حالا كه من از همه بزرگ ترم همه بايد به حرفم گوش كنن
احترام به بزرگ تَر  واجبست Big Grin
ما بزرگترا رو امل حساب میکنیم حالا نمیدونم Big Grin
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ◄Iяαи►
آگهی
(29-08-2015، 19:47)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 19:42)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 19:38)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@gang$ta

چي شد نگفتي

(29-08-2015، 19:37)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوبین من خوبم زیاد

سلام خوبم

چه خبرا سردردت خوب شد Big Grin

تو به این جوونی چرا پیرمرد شدی اینجا؟ Huh
نه پس از سه روز پيش هنوز هست خخخخ

خاوستم یه چیزی بگم خخخخخخخخخخ Big Grin
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(29-08-2015، 19:47)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 19:46)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احترام به استاد غزل ! همـسر صابر بزرگ واجب است ! ..

اه اه عمو صابر ٢٨سالشه
من در اون داستان نقشي ندارم
نميشه كه داستانو با مقام بزر گ تَر قاطي كني
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ( lιεβ )
(29-08-2015، 19:48)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب  :159:
این باره سومه که تو این یک ماه اخیر ساعت 6 صبح مهمون از شهرستان برامون میاد ! :|
نمیذارن بخوابیم که هیچی ، اخه چه جوری در عرض 5 دقیقه اونم ساعت 6 صبح که هنوز گیجه خواب هستی دُرُس زمانی که هیچکس جز خودت خونه نیست میتونی مهمون داری کنی ؟
واقعا بی انصافیه .. دایی من ! چرا این همه زمان مناسب ؛ میزاری اول صبحی که من غرق خوابم میای ؟؟ هان ؟؟ (:

منه بدبخ ک سه روز ساعت شیش میرم مدرسه
یه روزم میکپم خواهرم کلاس داره چراغ روشن میکنه بازم خوابم نمیبره :|
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(29-08-2015، 19:48)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 19:42)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@gang$ta

چي شد نگفتي

سلام خوبین من خوبم زیاد

سلام خوبم

من از اون جایی ک پیشکسوتم تگ نمیشم Tongue
خو پیر مردی دیگه بیس سالته

زهر مار با اين أسمت خخخخ
خيليه؟
منه بد بخ
داداشم ميگم نياد ميشه فسيل انجمن ٢٣سالشه
خوب حالا كه من از همه بزرگ ترم همه بايد به حرفم گوش كنن
ما بزرگترا رو امل حساب میکنیم حالا نمیدونم Big Grin

زهر مار
راست ميگي بچه به پاكيه منو پيتبول وجود نداره
اصن أمليت از سرو رومون ميباره
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd
(29-08-2015، 19:49)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 19:47)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احترام به استاد غزل ! همـسر صابر بزرگ واجب است ! ..

اه اه عمو صابر ٢٨سالشه
من در اون داستان نقشي ندارم
نميشه كه داستانو با مقام بزر گ تَر قاطي كني

حالا :|
سلام :N56:
[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263] 55

سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(29-08-2015، 19:49)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 19:48)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب  :159:
این باره سومه که تو این یک ماه اخیر ساعت 6 صبح مهمون از شهرستان برامون میاد ! :|
نمیذارن بخوابیم که هیچی ، اخه چه جوری در عرض 5 دقیقه اونم ساعت 6 صبح که هنوز گیجه خواب هستی دُرُس زمانی که هیچکس جز خودت خونه نیست میتونی مهمون داری کنی ؟
واقعا بی انصافیه .. دایی من ! چرا این همه زمان مناسب ؛ میزاری اول صبحی که من غرق خوابم میای ؟؟ هان ؟؟ (:

منه بدبخ ک سه روز ساعت شیش میرم مدرسه
یه روزم میکپم خواهرم کلاس داره چراغ روشن میکنه بازم خوابم نمیبره :|

من از همه ي اين مشكلات ازاد شدم
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd
باب اسفنجی اینو نگا  ._.

سلام من محمدم ۱۷ سالمه کرج زندگی می کنم خیلی خوشتیپم هستم جودو و بدنسازی میرم پایه ای با هم رفیق شیم؟ ||:

25r30
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263] 55
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
کدوم آدم دیوونه ای میگه نباید بین رمـان شکلک گذاشت .. ؟ kaffe2

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 25 مهمان