امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263]

گشنمه >_<

هیچی نداریم |:

کفاصت ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263] 54
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، # αпGεʟ
آگهی
(29-08-2015، 19:43)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گشنمه >_<

هیچی نداریم |:

کفاصت ._.

رب
کشک
ماکارونی بی گوشت بپز Angel
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، # αпGεʟ
(29-08-2015، 19:42)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 19:38)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@gang$ta

ارين به قول كيميا خفه نشي اون زير
چي شد نگفتي

(29-08-2015، 19:37)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوبین من خوبم زیاد

سلام خوبم

من از اون جایی ک پیشکسوتم تگ نمیشم Tongue
خو پیر مردی دیگه بیس سالته

تازه اول جوونیشو بچه اصلا پیر مرد نیست Big Grin
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(29-08-2015، 19:44)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 19:43)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گشنمه >_<

هیچی نداریم |:

کفاصت ._.

رب
کشک
ماکارونی بی گوشت بپز Angel
|:

نداریم |:

اگه پول اینترنتمو نداده بودم برا یه مدت غذام تامین بود ||:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263] 54
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، # αпGεʟ
(29-08-2015، 19:42)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2015، 19:38)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@gang$ta

چي شد نگفتي

(29-08-2015، 19:37)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوبین من خوبم زیاد

سلام خوبم

من از اون جایی ک پیشکسوتم تگ نمیشم Tongue
خو پیر مردی دیگه بیس سالته

زهر مار با اين أسمت خخخخ
خيليه؟
منه بد بخ
داداشم ميگم نياد ميشه فسيل انجمن ٢٣سالشه
خوب حالا كه من از همه بزرگ ترم همه بايد به حرفم گوش كنن
احترام به بزرگ تَر واجبست Big Grin
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، # αпGεʟ
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=171321

ببندمـش ؟ bathtime
(29-08-2015، 19:42)نیلوفر شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@gang$ta

چي شد نگفتي

سلام خوبین من خوبم زیاد

سلام خوبم

چه خبرا سردردت خوب شد Big Grin

تو به این جوونی چرا پیرمرد شدی اینجا؟ Huh
نه پس از سه روز پيش هنوز هست خخخخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(29-08-2015، 19:46)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احترام به بزرگ تَر  واجبست Big Grin

احترام به استاد غزل ! همـسر صابر بزرگ واجب است ! ..
(29-08-2015، 19:46)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=171321

ببندمـش ؟  bathtime

ببند اسكله
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
عجب  :159:
این باره سومه که تو این یک ماه اخیر ساعت 6 صبح مهمون از شهرستان برامون میاد ! :|
نمیذارن بخوابیم که هیچی ، اخه چه جوری در عرض 5 دقیقه اونم ساعت 6 صبح که هنوز گیجه خواب هستی دُرُس زمانی که هیچکس جز خودت خونه نیست میتونی مهمون داری کنی ؟
واقعا بی انصافیه .. دایی من ! چرا این همه زمان مناسب ؛ میزاری اول صبحی که من غرق خوابم میای ؟؟ هان ؟؟ (:
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، ◄Iяαи► ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان