امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 256))

(09-08-2015، 2:41)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 2:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ژاپنی ها خیلی هم خوبن! تو یه ایرانیه جهان سومیه عقب افتاده هستی که سریال کره ای نگاه میکنه! خاک بر سرت! احمق
چیه ژاپنی ها خوبه ؟ شاید نژاد های روباه تو کشورشون زیاده .. نه ؟
مرتیکه ی روباه پرست ! -_-
کُره ای ها محشرن  Heart

کره ای ها خوبن؟ با سریال های کلشیه ایشون؟ همه ی بازیگرا و سریالاشون شبیه هم هستن! اصن همون چند قسمت اول سریال میشه اخرش رو و کلا همه ی داستانو حدس زد!
خاک بر سرت با این سلیقت!
تو رو باید ببرن پیش خوک ها تو گلو ** زندگی کنی!
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Apathetic ، L²evi
آگهی
(09-08-2015، 2:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادیه احمق

دیو ضایع !  25r30 
منظور این اقا دیوه خوشگل شادیه باهوش هست دوستان !  :4chs:
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، L²evi
(09-08-2015، 2:41)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدایا .. o__O

اون پیجای  +18 چیه دیگه ؟

اصن من فالوشون کردم ؟

حالم بهم خورد ..  Confused

برای منم بفرست اگه پا خوشگل توشون هست  kaffe2

سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، sober ، L²evi ، omidkaqaz
(09-08-2015، 2:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کره ای ها خوبن؟ با سریال های کلشیه ایشون؟ همه ی بازیگرا و سریالاشون شبیه هم هستن! اصن همون چند قسمت اول سریال میشه اخرش رو و کلا همه ی داستانو حدس زد!
خاک بر سرت با این سلیقت!
تو رو باید ببرن پیش خوک ها تو گلو ** زندگی کنی!
من اون سریالاشونو که نمیگم  Dodgy 
همین سریال سرنوشت که اواتار وامضام هست خیلی فرق داره !
کُره ای ها عشقن ! من میخوام بعدا برم کره زندگی کنم .. دلتم بخواد ! تو برو تو صحرا کنار روباه ها خوش باش :|
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، L²evi
(09-08-2015، 2:43)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 2:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادیه احمق

دیو ضایع !  25r30 

129f لا لا

سپاس شده توسط L²evi ، Apathetic
(09-08-2015، 2:43)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادیه احمق

دیو ضایع !  25r30 

مث موش و گربه اید.-.[[=

به قول معروف خخخ
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
 سپاس شده توسط Apathetic ، sober ، FARID.SHOMPET
من یه سوال دارم فرید
پا خوشگل به چه کسانی اطلاق میشه؟:|
 سپاس شده توسط L²evi ، FARID.SHOMPET
(09-08-2015، 2:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 2:41)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدایا .. o__O

اون پیجای  +18 چیه دیگه ؟

اصن من فالوشون کردم ؟

حالم بهم خورد ..  Confused

برای منم بفرست اگه پا خوشگل توشون هست  kaffe2
  • پا خوشگل که قطعا تو همشون هست .. ولی یه مشکل داره ..  Confused
نقل قول:
کُره ای ها عشقن ! من میخوام بعدا برم کره زندگی کنم .. دلتم بخواد ! تو برو تو صحرا کنار روباه ها خوش باش :|
اره برو یه مرد کره ای صورت خشک هم بگیر ما از شرت راحت بشیم!
من میرم المانی ، انگلیسی ، فرانسه ای چیزی! یک جاک ه تمدن و فرهنگ ازش می باره. تو چی؟ میری یک جا که همه شبیه هم هستن و به انسان به چشم صنعتگرانی که تا اخر زندگیشون وضیفه دارن تولید بکنن ، نگاه میشه!
تو هیچی از تاریخ و جامعه ی کره نمی دونی! بی سواد! بی مواد! بی آلایش! بی وژدان! بی ناموس! بی ... اهم اهم اهم

من لا لا  129f

سپاس شده توسط sober ، Apathetic ، L²evi
(09-08-2015، 2:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادیه احمق

دیو ضایع !  25r30 

129f لا لا
آخیش !  :4chs: کم اورد خوابش گرفت ! برو خواب کوچولو هروخت خستگیت رفع شد بیا با شادی کل کل کن ! جوجه :|  fishing
(09-08-2015، 2:45)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مث موش و گربه اید.-.[[=

به قول معروف خخخ
منو فرید اینجوری هستیم گاهی اوقات وختی حس دعوا داشته باشیم باهم مث سگ و گربه میشیم  :4chs: 
:moi:
خوب، ولی اشتباه...

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 293 مهمان