امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 256))

مهری بیا تل ش تُ بده ._.
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Faust ، Cigarettes.at.daybreak
آگهی
*مهرناز*♥ نوشته است:
ғʀᴏsᴛ نوشته است:
*مهرناز*♥ نوشته است:خیلی کیف میده ._. ..

مثلا من تورو بغل مبکُنم فشار میدمـ ..بعد هر چی خوردی بالا میاری :|

بعد من میخندمـ ^_^ :|

یا علی :|

تو خطرناکی نمیام من ._.
میامـ خونتون میدُزدمت ._. ..

عه ، بی ادب ._.
 سپاس شده توسط Faust
مرضی از آیدا متنفرمـ ..بهش نگیا .____. ! 

D:

من اددت کنم چی؟ .-.
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Cigarettes.at.daybreak
(08-08-2015، 15:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:51)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:48)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:46)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگ میگ ._.

پِخخ :|

جــــــن ._.
میوع ._.

پیشته ! ._.

__

گفتی داعـشی :|

دیروز والیبال ُ دیدین ؟ اسم یک از چینیا داعُشی بود ! :|
بهـ اسماشون توجهـ نکردهـ بودم! :||
 سپاس شده توسط Cigarettes.at.daybreak
(08-08-2015، 15:58)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:52)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:51)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:48)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو چیز چی؟ :|
غَزل؟
علی ._. ؟؟

Big Grin  نفهمیدی ؟ :|

والا منم روم نمیشه بگم ! :|
بگو غَزل؟
نُچ ._.
تو پُررو ترین شخصی هستی کهـ میشناسم بگو <:

اتفاقا تو پرو تری ! -_-
بزار برات از کَم رویام بگم!
رفتهـ بودیم خونهـ مادربزرگم پریروز مادربزرگم عَمل کردهـ بود! برای عیادتش اومدن یهـ دُخترهـ هم باهاشون بود! منم با شلوارک نشستهـ بودمـ تلویزیون نگاه میکردم! دُختره هم اومد یجای نشست کهـ میدیدمش بعد منم خیرهـ شدهـ بودم بهـ تلویزیون از خجالت میخواستم زمین دهن باز کنه برم توش آخهـ کثافط خیلی نگاه میکرد عین تو پررو بود گوشیشو درآورد بعد منم به تلویزیون همچنان نگاه میکردم باهاش وَر میرفت با گوشی منم همش احساس آب شُدن میکردم! ._.
به اینجا نگاه نکن عزیزمـ اینجا همه یه آدم دیگن تقریبا <:
و بهـ این نتیجه میرسیم کهـ تو پررو تری :||
احیانا ازت عکس نگرفت :| ؟

من بودم عکس میگرفتم دختره احمق ! -_-

خوب این یک یعنی من باهوش ترم دیگه :| :> !
(08-08-2015، 15:58)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:56)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:55)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همهـ ش دروغهـ ،  همهـ ش دروغهـ  ._.

آر ؟ ._.

((=

به فنا رفت ._.
بلاکش نمودم ._.

هاننن ؟ :|||

بیا تل ببینم  ..

راس میگی ؟ :||
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~ ، Cigarettes.at.daybreak
(08-08-2015، 15:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم برم خونه تنهام میترسم .

برم دوتا موضوع ببندم بعد بالا پایین بپرم دیگه نترسم !

بدرود ! :v

[ ببینم کی اولین سپاس ُ میده ! ] ._.

بزار منمـ باهات بیامـ نترسی :v!
:||
(08-08-2015، 15:59)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهری بیا تل ش تُ بده ._.

شمارم تو تل پخشه :| تو گپ از یکی بگیر .-. یا پی ام بده ندارمت :|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Cigarettes.at.daybreak
(08-08-2015، 16:00)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضی از آیدا متنفرمـ ..بهش نگیا .____. ! 

D:

من اددت کنم چی؟ .-.

نمیدونم ببینیم چی میشه .. حالا برو تو اددت کنه آیدا 

بعد امتحان کن
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~ ، Faust ، Cigarettes.at.daybreak
(08-08-2015، 16:00)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:58)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:52)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:51)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی ._. ؟؟

Big Grin  نفهمیدی ؟ :|

والا منم روم نمیشه بگم ! :|
بگو غَزل؟
نُچ ._.
تو پُررو ترین شخصی هستی کهـ میشناسم بگو <:

اتفاقا تو پرو تری ! -_-
بزار برات از کَم رویام بگم!
رفتهـ بودیم خونهـ مادربزرگم پریروز مادربزرگم عَمل کردهـ بود! برای عیادتش اومدن یهـ دُخترهـ هم باهاشون بود! منم با شلوارک نشستهـ بودمـ تلویزیون نگاه میکردم! دُختره هم اومد یجای نشست کهـ میدیدمش بعد منم خیرهـ شدهـ بودم بهـ تلویزیون از خجالت میخواستم زمین دهن باز کنه برم توش آخهـ کثافط خیلی نگاه میکرد عین تو پررو بود گوشیشو درآورد بعد منم به تلویزیون همچنان نگاه میکردم باهاش وَر میرفت با گوشی منم همش احساس آب شُدن میکردم! ._.
به اینجا نگاه نکن عزیزمـ اینجا همه یه آدم دیگن تقریبا <:
و بهـ این نتیجه میرسیم کهـ تو پررو تری :||
احیانا ازت عکس نگرفت :| ؟

من بودم عکس میگرفتم دختره احمق ! -_-

خوب این یک یعنی من باهوش ترم دیگه :| :> !

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 178 مهمان