نظرسنجی: وضعیت انجمن نسبت به یک ماه گذشته از نظر شما چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بد و بد تر می شود...
38.78%
19 38.78%
تفاوتی نکرده...
24.49%
12 24.49%
خوب و خوب تر می شود...
36.73%
18 36.73%
در کل 49 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 248))

کی افسونگرو خونده؟ ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 186
آگهی
(25-07-2015، 15:47)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:46)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساعت شیشه بعد از ظهره همه جا امنو امانه.-.

(25-07-2015، 15:45)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:42)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:41)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غـلـط کـردی >.<

نـدا مُـدیـره فـرهـنـگـی عـکـس مـنُ دیـده .-.

10 سـال  آبـجـیـتـه :>

خوب من منظورم اینه که بچه نیستی امتحانش کن...!

نـه خُـدایـی دوس نـدارمـ |:

نـمـیـدونـمـ چـرا .-.
منتظره یه جیگریه
عین رمانا
ساعت شیشه؟ |:
نه 5ه ببخشید
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(25-07-2015، 15:49)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:47)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:46)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:45)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:42)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب من منظورم اینه که بچه نیستی امتحانش کن...!

نـمـیـدونـمـ چـرا .-.
منتظره یه جیگریه
عین رمانا
ساعت شیشه؟ |:
نه 5ه ببخشید
ساعت من مشکل داره واسه همین گفدم ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ
(25-07-2015، 15:48)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:47)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصلم پوکیده Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy

منم کتاب میخوام بخونم حسش نی
الکی پولم رفت crying

امروز کلا روز بی خودیه منم کلاس نرفتم Big Grin Big Grin
بابام نمی دونه بفهمه کلم رو میکنه
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
خخخ سوتیی
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، ◄Iяαи►
(25-07-2015، 15:48)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:37)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:33)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:31)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:30)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان باید خونه رو جارو بکشم >_<
پروفسور فرید|:

فعلا من میرم خدافظ.

نشناختی منو..؟!:||

bOoOoOy...

هییی چ زود فراموش شدم.. :|

عللللللللللللللللللللللللللللللللللللی 0_0
یا علی
همین جا باش من الان میام
ااا شناختی.. :|

نه پس.
خوبی؟
نام کاربریتو تغییر دادی نشناختم.

+ سلام مجدد.
الان فهمیدم چرا دخترا مشتاق ازدواج با من بودن
چون میدونن من چه خریم کارای اونارو انجام میدم ._.

زنـت ایـنـجـامـ بـود دیـه ؟

بـرمـ بـش بـگـمـ ؟ :>>

(25-07-2015، 15:48)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی افسونگرو خونده؟ ..

مـن
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، ◄Iяαи►
سلام کاربرا ._. ..
 سپاس شده توسط ๒lคςк ๔єค๔ ، چمان ، ◄Iяαи► ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ×ThundeRBolT× ، Tɪɢʜᴛ
(25-07-2015، 15:50)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 15:49)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نـمـیـدونـمـ چـرا .-.
منتظره یه جیگریه
عین رمانا
ساعت شیشه؟ |:
نه 5ه ببخشید
ساعت من مشکل داره واسه همین گفدم ..
اره کامپیوتر مام همین جوریه من با لپتاب که درسته قاطی کردم ساعت در اومد 6
+چمان امروز کلا مزخرهcof
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Tɪɢʜᴛ
(25-07-2015، 15:51)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کاربرا ._. ..

اهورا داشتم از نصیحتات استفاده میکردم 7:
.
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Tɪɢʜᴛ
(25-07-2015، 15:51)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کاربرا ._. ..

سلام جناب مدیر ._.
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان