امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 247))

(18-07-2015، 23:01)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 22:58)عاغامحمدپارسا:الکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلش ازهمه چیزش زندگیم ب خاطرش رفت ب فنا

هههیع داره واسه من اینجوری میشه
سعی بر جمع کردن دارم Undecided

من معتادشم اما نه دیگه اینجوری
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
آگهی
حوصلم دم کشید
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
(18-07-2015، 23:01)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 22:59)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 22:59)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 22:56)عاغامحمدپارسا:الکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 22:52)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم عزیزم

اسم کلن اروو هست؟؟؟؟

منم یه روزمعتادش بودمالان حالم ازاسمش بههممیخوره سه تااکانت تانحال شیش وهفت داشتم همرودادم ب دوستام
چرا جالت بهم میخوره
به خاطر حرف هایی که در موردش میزنن؟؟

(18-07-2015، 22:56)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 22:55)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستاره ها رووووووو

زیادن ؟ Big Grin

مشخص نیست؟؟؟

بهنظر خودم کمه

نظر بقیه رو هم بپرسی بد نیس ها
من این 13 تا رو به زور گرفتم
چه حوصله ای داری

اینارو همشو پارسال گرفتم
امسال هیچی نگرفتم
+
احسان از چه نظر میگی مشتی ؟
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) 48
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، esiesi
(18-07-2015، 23:02)عاغامحمدپارسا:الکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن اگه خواستی بفهمی چرادرخواستدوستی بده فردابهت میگم دارم مرم بخابم تامامانم بالنگهکفش نیافتاده ب جونم

وضیعت منو داری
الانه مامانم صداش در بیاد Big Grin Big Grin
شببخیر
خوبی اخلاق سگی ایه ک بهر گربه صفتی پانمیده

هه ب هرطرف نگاه میکنم یه رنگیه اما توی دلم سیاسفیدشترنجیه

خداخسته م درکم کن
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ✘Nina✘
(18-07-2015، 23:03)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 23:01)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 22:58)عاغامحمدپارسا:الکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین بر تو Sleepy
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
(18-07-2015، 23:04)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصلم دم کشید

یهو خعلی خلوت شد Dodgy

فک کنم فرید اهن ربا داره Sleepy
اون که رفت همه رفتن Big Grin
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
(18-07-2015، 23:04)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 23:02)عاغامحمدپارسا:الکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن اگه خواستی بفهمی چرادرخواستدوستی بده فردابهت میگم دارم مرم بخابم تامامانم بالنگهکفش نیافتاده ب جونم

وضیعت منو داری
الانه مامانم صداش در بیاد Big Grin Big Grin

خخخخ بسوزین من تو هالم تو چشم خانواده
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، FARID.SHOMPET
(18-07-2015، 23:04)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 23:01)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 22:59)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 22:59)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 22:56)عاغامحمدپارسا:الکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم یه روزمعتادش بودمالان حالم ازاسمش بههممیخوره سه تااکانت تانحال شیش وهفت داشتم همرودادم ب دوستام
چرا جالت بهم میخوره
به خاطر حرف هایی که در موردش میزنن؟؟

(18-07-2015، 22:56)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیادن ؟ Big Grin

مشخص نیست؟؟؟

بهنظر خودم کمه

نظر بقیه رو هم بپرسی بد نیس ها
من این 13 تا رو به زور گرفتم
چه حوصله ای داری

اینارو همشو پارسال گرفتم
امسال هیچی نگرفتم
+
احسان از چه نظر میگی مشتی ؟

از همه نظر
+
مامان بابای من ک دیگه بهم هیچی نمیگن چون میدونن ک من دیگه آدم بشو نیستم
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) 48
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، Aiden Pearce ، FARID.SHOMPET
(18-07-2015، 23:04)عاغامحمدپارسا:الکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شببخیر
شب خوش
(18-07-2015، 23:04)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2015، 23:03)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین بر تو Sleepy
سپاس
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان