امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگوی آزاد » 236 «

(02-05-2015، 10:10)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 10:07)رها خآنوم گودزیلآ D: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 10:04)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقدر خوشم می اد هیچ کس بهم اندازه ی بز اهمیت نمی ده 

اینجا خاصیتش اینه :|

اخه قبلا ها ادم حساب می شدم شاید هم برای این که مدیر بودم ادم حسابم می کردم
مگه مهمه تحویلت بگیرن ؟ :|
نیگه ب منم محل نمیدن :|
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، ss.mu
آگهی
(02-05-2015، 10:12)رها خآنوم گودزیلآ D: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 10:09)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای نع :| ایمیلم پکیده :||||||
اه چ غلطی کردم عوضش کردم -_- خعلی پشیمونم T_T

بگیرم رمزتو ؟!
یادمه اخرین بار دعوا کردیم باهم رها خانوم^_^
پارسال عید بود^_^
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، Faust
(02-05-2015، 10:14)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 10:13)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Mohammad 77 نوشته است:
~ChaRizMa~ نوشته است:چقد حال میده تا 4 صب با عشقت بیدار باشی._.
محمد اون قضیه اوکی ها:V

v: ..

بد جوره ها بپر سرش:V

ارشادش میکنم داداش خوشحال نباش V:

مواظب خودت باش ب هر حال من پشتتم|O|
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، Faust
سوشیانت تو همیشه در قلبِ مایی ._. ((: !
 سپاس شده توسط Faust ، *Nafas* ، Mohammad 77 ، ss.mu
(02-05-2015، 10:13)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 10:09)رها خآنوم گودزیلآ D: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس دلم برات تنگ شده بود :/ وختی بودیم نمیومدی :/

ولی شمارتو دارم شمارت همونه س بدم ؟ o_O

منم همینجور عزیزم...
0930؟؟
ماشالله همه دارن عزیزم^_^
چی بدی؟0_0

اس :| پی امم بش میگن :| پیامک :|
 سپاس شده توسط *Nafas* ، Faust
رها0_0 نوینسده گفت گویی ک ب چیز رفت؟0_0
همونه0_0؟
0_______________________0
 سپاس شده توسط *Nafas* ، Faust
لینک بغض قلمو بدید .-.
(02-05-2015، 10:14)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 10:12)PrInceSs~AloNe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 10:08)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 10:07)PrInceSs~AloNe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 10:03)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامممممممممممم دوستم Blush

خـوبی؟!

میسی من خوبم تو خوبی؟خوش میگذره؟

راسـتِش نـع .__.
چرااااااااااااااااااا؟ Huh Huh Huh

فـردا مـدرسـه .ـــ.
 سپاس شده توسط Mohammad 77
(02-05-2015، 10:15)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادمه اخرین بار دعوا کردیم باهم رها خانوم^_^
پارسال عید بود^_^
با اکانت خودم ؟ :|
دعوا نبود ن تو عصاب داشتی ن من :|
بازم معذرت :|
 سپاس شده توسط *Nafas* ، Mohammad 77

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان