امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگوی آزاد » 236 «

(02-05-2015، 9:40)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 9:36)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب اینستآیی دآره فلش ...

همه چیو گفته توش ...

اره عکس انجمن منم هس^_^
انجمنت؟:|
ی دقیقه بیا خ..
 سپاس شده توسط *Nafas* ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Faust
آگهی
(02-05-2015، 9:38)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 9:36)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیاد ازش خبر ندارم بااینکه تو ی کلاسم^_^
اخـی تارا خره موهاشو رنگ کرده بود...عکساش تو اینسا باحاله^_^

:||

آره میدونم .. ^_^

من یه تیکه بنفش کرده بـودم رف ._. بیا کلن رنگ کنیم سه تایی عکس بذاریم .. ^_^ مثه اون موقع .. ((: !!
 سپاس شده توسط *Nafas* ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(02-05-2015، 9:40)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

االان ما اگع بخوایم هم نمیتونیم تا یصد برسونیم نسخه میزنن::|

اره خب حواشی زیاده...(حاشیه ها)
ولی خب قبلنا خیلی خوب بود
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، ღSηow Princessღ ، tyjtfhdhr
(02-05-2015، 9:40)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 9:36)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب اینستآیی دآره فلش ...

همه چیو گفته توش ...

اره عکس انجمن منم هس^_^
آری ..

نآم کآربریه منم هس ..

آخه این چ سرنوشتیه از بین این همه کآربر بیآد از مآل من عکس بگیره:-) 
 سپاس شده توسط *Nafas*
(02-05-2015، 9:41)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجمنت؟:|
ی دقیقه بیا خ..
اره دیگ..موسیقی..
کجا بیام؟0_0
(02-05-2015، 9:41)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:||

آره میدونم .. ^_^

من یه تیکه بنفش کرده بـودم رف ._. بیا کلن رنگ کنیم سه تایی عکس بذاریم .. ^_^ مثه اون موقع .. ((: !!
من موهام قهوه ایه...توم قهوه ای کن سه تای قهوه ای شیم^_^

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، tyjtfhdhr
(02-05-2015، 9:41)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 9:40)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

االان ما اگع بخوایم هم نمیتونیم تا یصد برسونیم نسخه میزنن::|

اره خب حواشی زیاده...(حاشیه ها)
ولی خب قبلنا خیلی خوب بود

حواشی:|||||||||
من حالیم نمیشه-_-
مگه چ حاشیه ای میتونه داشته باش یدونن نسخه؟:|
 سپاس شده توسط *Nafas*
خدآفظ ...
 سپاس شده توسط *Nafas* ، ღSηow Princessღ
(02-05-2015، 9:44)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حواشی:|||||||||
من حالیم نمیشه-_-
مگه چ حاشیه ای میتونه داشته باش یدونن نسخه؟:|
ی جورایی رقابت مدیرایه گفتگو..
قبلنا فقط اوا بود...
هی میگفتیم نسخه بزن نمیزد^_^
بعدش ی صب میمدیم میدیدیم نسخه زده..
اخی چ دورانی بود):

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، tyjtfhdhr ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(02-05-2015، 9:42)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2015، 9:41)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من موهام قهوه ایه...توم قهوه ای کن سه تای قهوه ای شیم^_^
دستت درد نکنه .. !! دیگه قیافه منم یادت رفته .. >_<

(*..)

من موهام قهوه ایه .. (*..) تارای مشکیه خَرُ چیکارش کنیم .. ؟ ^_^
 سپاس شده توسط *Nafas* ، || Mιѕѕ α.η.т ||
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*Nafas* ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*مهرناز*♥ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Mahshid80 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Mïņ̃†êR ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ChaRizMa~ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ღSηow Princessღ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✯ѕтαя gιяℓ✯ ، 1 مهمان

میگم میخواین منم بیام دختر شم؟^_^
 سپاس شده توسط *Nafas* ، ღSηow Princessღ ، || Mιѕѕ α.η.т ||

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان