امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگوی آزاد » 236 «

(01-05-2015، 21:02)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-05-2015، 20:54)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-05-2015، 20:52)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سحر مشکلتو نمیفهمم
من مشكل خاصى ندارم
اخلاقم همينه ..

+كلا با ادمايى كه دم به دقيقه تجديد فراش ميكنن
حال نميكنم :>
چه دختر چه پسر

من ک نگفتم بام حال کن:|
دم ب دقیقه ارع؟:| 4 تاشو نام ببر؟

امير اگه من حال نكنم با طرفم  
كلا ميبوسم ميزارمش كنار ..

از اولم تا الان من يه قانونايى براى خودم گذاشتم
كه دوست دارم دوستام هم مثل خودم رعايت كنن

مثلا من متنفرم از نظام مسخره دوست دختر و دوست پسرى
كه يه دختر و يه پسر مثل اسكلا بتركونن يك ماه براى هم چرت و پرت ميبافن
اخرم جدا ميشن اسمش ميزارن عشق

يا يه نفرو انتخاب كن
تا اخر باهاش باش يا هى زرت و زرت با اين اون نپر 

تو خ بت فرسادم اینجا هم میگم
_____
نگا کن سحر زندگی دو قسمته
خصوصی عمومی 
مثال میزنم برات
من تو گ.آ هرکاری میکنم تو حق داری ازم عیب بگیری چون مدیری حتی اگه مدیر هم نباشی ب عنوان ی کاربر حق داری بم انتقاد کنی
اما هرگاز هیچکس حق اینو ندارع در مورد خصوصی من اظهار نظر کنه
من هرکاری میکنم دختر بازم هرچیم ب خودم مربوط
رفاقت تو هم باید بر مبنای رفتاریه ک من بات انجام میدم باشه 
تا حالا من بت توهین کنم؟اگه ی بار توهین کردم بگو من خیلی از شوخیای ک با مهرزاد اهورا حتی فاطی میکنم باتو نمیکنم چون احترام شخصیتتو دارم
حالا دیگه خوددانی بخوای بام دوست باشی بخوای نباشی  ولی من اصلا حوصله بچه بازی رو ندارم ببخشید
قصد توهین هم بت نداشتم..
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، Navisa.
آگهی
سلام مُحمد ._. ..اواتارو امضام مورد داش؟._.  cry girl

رز ._.
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، Mason
(01-05-2015، 21:05)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر سحرو اذیت کنی با نویسندگیت خداحافظی میکنی -_-

من کسیو اذیت نمیکنم با کسی هم در نمیفتم ..
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، Navisa.
سلام ؟ :|
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، Faust ، Navisa.
(01-05-2015، 21:07)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مُحمد ._. ..اواتارو امضام مورد داش؟._.  cry girl

رز ._.

سلام مهرناز ._.

زنه تو حموم بود مورد نداشت ؟ ._________.
 سپاس شده توسط Faust
نقل قول: رز ._.
من هنوز شارژ ندارم ._.
 سپاس شده توسط Faust
(01-05-2015، 21:07)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-05-2015، 21:05)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین پسر V:

کار خوبی میکنی v:
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
(01-05-2015، 21:08)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-05-2015، 21:07)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین پسر V:

کار خوبی میکنی v:

دیگه بسه..
-_-
 سپاس شده توسط Mohammad 77
من جایی ام رُزی فردا برات میفرستم ._. ..ولی شمارتو ندارم حواسم نبود حذف کردم واستا خصوصیمو باز کنم بفرست ._.*
مُحمد ..حواسم نبود  cry girlاخطار مخطار پخطار ندی._.
 سپاس شده توسط Mason ، Mohammad 77
(01-05-2015، 21:09)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-05-2015، 21:08)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین پسر V:

کار خوبی میکنی v:

دیگه بسه..
-_-

باشه |:

فقط یه جمله تو پ.خ میگم:|
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان