امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگوی آزاد » 236 «

(30-04-2015، 14:59)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:57)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:56)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:54)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:54)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم جنس باز ؟ ._.

لینک دانلود بفرس ._.
فیلتر شکن داری؟

نه ._.

ولی باید یه کاریش بکنی ._.

سحر حواست ب من باش این منو تعلیق میکنه._.

(30-04-2015، 14:57)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:55)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:54)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دفعه قبلی که یه اهنگو بهم پیشنهاد دادن

اهنگ رویا از تهی بود :/

ggre 

یعنی فقط دستم به اون طرف نرسه ..
حالا سیاه مث برفو دان نکن چون سیجلو جیجی تر زدن تو اهنگ:|
ولی لیتو بازم عالی بود^_^
زر نزن باو ! اصلیا سیجل و جی جی بودن اسکل ! :|

همون دیگه هیکل اهنگو قهوه ای کردن:>

(30-04-2015، 14:56)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: لینک دانلود بفرس ._.

رزی تو ارسال قبلی منو رد تایید کردی؟ ._.

نه :|

من اون موزیک ویدئو رو میخواممم >_<
اینو تو گوگل سرچ کن شاید پیدا کردی
TAKE ME TO CHURCH ازHOZIER.
[quote pid='2855533' dateline='1430395167']
نقل قول: سحر حواست ب من باش این منو تعلیق میکنه._.

امیر اونی که فیلترشکن میخوادو به من بفرست ._.

من بعدا برای رزی تعریفش میکنم (:
[/quote]
برو تو گوگل سرچ کن TAKE ME TO CHURCH ازHOZIER
(30-04-2015، 14:59)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:59)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم میخوام ببینم تعریف نمیخوام -_-

:>
 سپاس شده توسط Mason
آگهی
(30-04-2015، 14:56)گریس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:55)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:52)گریس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:51)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســـلامـ

سلام..

خوبی؟

خوبم
حوصلم سررفته درحدچی Undecided
منم. امروز هم فوق برنامه داشتیم صبح رفتم مدرسه.
(30-04-2015، 15:01)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:59)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی از صحنه هاش ممکنه مورد منکراتی داشته باشه :|

بزار اول من ببینم بعد تو ببین ._.

اگه امیر دیده دیگه نیازی ب سانسور نی ._.

حداقل اسمشو بگو خفه خون نگیر :|
 سپاس شده توسط Navisa. ، tyjtfhdhr
سحر=کلا منکراتیه:|
 سپاس شده توسط Navisa. ، Mason
(30-04-2015، 15:02)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:56)گریس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:55)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:52)گریس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 14:51)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســـلامـ

سلام..

خوبی؟

خوبم

باز خوبه مدرسه رفتی 
من ازصبح بیکارم
❤Whatever you are, be a good one.
(30-04-2015، 15:02)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الله اکبر ._.

(30-04-2015، 15:02)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 15:01)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی از صحنه هاش ممکنه مورد منکراتی داشته باشه :|

بزار اول من ببینم بعد تو ببین ._.

اگه امیر دیده دیگه نیازی ب سانسور نی ._.

حداقل اسمشو بگو خفه خون نگیر :|

اتفاقا از این بترس که امیر دیده !

دیگه مطمئن شدم فیلمش سانسوریه :>
گـفـتگوی آزاد » 236 « 114
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، Mason
(30-04-2015، 15:04)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 15:02)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الله اکبر ._.

اقا نگا کردم دیدم طرف گریه نمیکنه ولی حسابی ناراحت میشه._.
 سپاس شده توسط Mason ، Navisa.
(30-04-2015، 15:04)گریس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 15:02)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..

خوبی؟

خوبم

باز خوبه مدرسه رفتی 
من ازصبح بیکارم
حالا تو مدرسه نمیتونستم بند شم. دلم میخواست بیام خونه
فردا میام میبینم بلاگفا وبمو حذف کرده:>
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://infaz.blogfa.com/
 سپاس شده توسط Navisa.
دارم میپوسم توخونه
دوستمم نیس باهاش بحرفم crying
❤Whatever you are, be a good one.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان