امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگوی آزاد » 236 «

(30-04-2015، 13:46)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 13:43){h.S} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من وقتی کسیو خوب نشانسم نمتونم بهش فوش بدم 

پس نتیجه میگیریم ؟؟

ن تورو خُدا فُشم بده -_-

(30-04-2015، 13:42)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 13:40)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 13:37){h.S} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد شماها که اولین بار اومدید چیکار کردید تحویلتون گرفتن ؟
1:باید ب متین فوش بدی بعد همه تحویلت میگیرن._.
2:باس پرستیژشو داشته باشی.-.
پینُکیو تو 2 قسمت آدم شُد تو ...سالته آدم نشُدی!

اه ب متین فوش بدی خودم تحویلت میگیرم:>

امیر از تیمارستان آزاد شُدی الان؟؟؟؟ ()_()
از زندان(=استعاره از مدرسه:|)
آگهی
(30-04-2015، 13:46)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دل دنیا رو خون کردم ک اینجوری من دارم میرم._.
خدافظ:|

برو گورتو گُم کُن =)
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
امیر چی زدی؟  -_-
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
(30-04-2015، 13:47){h.S} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیخوام محروم شم 

ولش باو
اینجا جایی نیست که واسش دست و پا بزنی
1 سال خودمو جر دادم نویسنده شدم الآن روم تفم نمیندازن
گـفـتگوی آزاد » 236 « 107
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط {h.S}
(30-04-2015، 13:47){h.S} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیخوام محروم شم 

چن سالته؟>
 سپاس شده توسط {h.S}
تموم شد ؟؟

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
 سپاس شده توسط M ATIN
(30-04-2015، 13:48)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 13:46)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دل دنیا رو خون کردم ک اینجوری من دارم میرم._.
خدافظ:|

برو گورتو گُم کُن =)
ینی کلا گند زدی تو هیکل مرتضی:|
(30-04-2015، 13:48)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر چی زدی؟  -_-

کریستال ماری کرک گرس:>
 سپاس شده توسط M ATIN ، CTG
از کی چند سالمه ؟

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
 سپاس شده توسط M ATIN
سلامـ :||
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـفـتگوی آزاد » 236 « 107
 سپاس شده توسط CTG ، M ATIN ، Brooklyn Baby
~ChaRizMa~

امیر آمارتو می خواد!!!

(30-04-2015، 13:51)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامـ :||

سلام =)
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان