امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگوی آزاد » 236 «

من برم ریاضی تمرین کنم -__- موفق باشید دوستای من تو این یک ماه ._.
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Spell † ، CTG
آگهی
(26-04-2015، 21:42)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط یک ماه مونده ._.
سال جدید ؟ ._.
 سپاس شده توسط Mohammad 77
(26-04-2015، 21:41)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2015، 21:36)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2015، 21:33)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2015، 21:30)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2015، 21:23)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عملیات انسانیش رواز نزدیک دیدم اهم :V 

full HD ؟@ـــــــ@

قورباغه هم دیدم .__.

فرقی نداره ~_~

همه ی کار میکنن @_@
به قول کتاب دینی فقط اندازه 2 تا شتر با عملات فاصله داشتم :V 
هنوز به سن قانونی نرسیدی ._. الان باید بری پیش خانوم معلم بهت برچسب صد آ،رین بده ._. تو رو چه به اینا ._.

تو میخواسی کجا بری @_@

عقلم به سن قانونی رسیده :V

صد آرین به تو میدن :V ?

زمون ما آفرین بود @_@

والاع ._.

من که باهاشون کاری ندارم @_@

اینان که با من کار دارن ~_~
میخواستم یه فیلم اکشن بسازم ._.
اینا باهات چیکار دارن ؟ :V

اکشن ؟ ._.

اوه .. یــس (= !

همون کارایی که با تو دارن -_-

چقد هوا گرمه _ _
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Mohammad 77
(26-04-2015، 21:45)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2015، 21:42)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط یک ماه مونده ._.
سال جدید ؟ ._.

تابستان 94 4xv

(26-04-2015، 21:46)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد هوا گرمه _ _

._______________.
 سپاس شده توسط Spell †
People say we shouldn't be together:|
 سپاس شده توسط Spell † ، Mr.Robot
(26-04-2015، 21:47)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2015، 21:45)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط یک ماه مونده ._.
سال جدید ؟ ._.

تابستان 94 4xv

(26-04-2015، 21:46)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد هوا گرمه _ _

._______________.

تکون بده @_@

_

اونورا خنکه -_- ؟ :V
 سپاس شده توسط Ars@l@n ، Mohammad 77
امروز داشتم تو خونه راه میرفت پام خورد به فلوت 
فلوت پرت شد خور به پیانو 
پیانو پایش شکست خورد به گیتار !
رفتم گیتار رو ببینم چی شد یدفه اوفتاد تو استخر خونمون 
فهمیدین پول دارم یا بیشتر تتوضیح بدم ؟ ._.

(26-04-2015، 21:49)Ars@l@n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

people eat a lot of delicios things 
._.
 سپاس شده توسط Ars@l@n
ي سري خرابن ميخوان ادا درارن:/
 سپاس شده توسط Spell †
(26-04-2015، 21:54)Ars@l@n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ي سري خرابن ميخوان ادا درارن:/

مدیر اینجاس .-. !

بله بله *._.

تو این دنیا فقط فاطما گل چیزه |:
 سپاس شده توسط Ars@l@n
(26-04-2015، 21:50)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز داشتم تو خونه راه میرفت پام خورد به فلوت 
فلوت پرت شد خور به پیانو 
پیانو پایش شکست خورد به گیتار !
رفتم گیتار رو ببینم چی شد یدفه اوفتاد تو استخر خونمون 
فهمیدین پول دارم یا بیشتر تتوضیح بدم ؟ ._.

(26-04-2015، 21:49)Ars@l@n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

people eat a lot of delicios things 
._.
Brown thingsf:V
 سپاس شده توسط Mr.Robot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان