امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¤¢گفتگو آزاد نسخه 235¢¤

(23-04-2015، 20:56)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهم نیس تیپش چجوریه !!
مهم اینه که مازندرانیه :V 
تموم شد رف :V

بله دیگه... مازندرانیا وقتی هستن

تهرانیا هویجن!
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
آگهی
(23-04-2015، 20:58)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2015، 20:57)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2015، 20:54)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی یکی تو کیک بم پیام داده میگه تو هستش..
خودتی؟

نه برادر .. !

کیک ندارم اصن ._. !

پ این کیه میخواد خودشو جای تو جا بزنه؟

+
اره فک کنم فاووش کردم انیتا
اشکال داره بت بگم آنی؟
این اهورامون یکم موله :V خواستم یادآوری کنم :V
 سپاس شده توسط Mason ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(23-04-2015، 20:57)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2015، 20:54)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتی؟

این کاربر اینستا
_______aylin___
میشناسی؟!
عایا؟!

خیر (:

حس صندوق پستی بم دس داد =|

همه گمشده ها رو میریزن تو من !
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(23-04-2015، 20:59)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اشکال داره بت بگم آنی؟
اشکال داره -_-

.__.
اخه انیتا خیلی طولانیه:|

+
تهرانیا هویجن(=؟
ی تهران و الاصل واقعی جلوتونه:VVV
تهران قلب Heart ایرانه :|
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، Spell † ، Mason
(23-04-2015، 20:58)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2015، 20:57)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتی؟

نه برادر .. !

کیک ندارم اصن ._. !

+
اشکال داره بت بگم آنی؟
نه اشکال نداره:-) 

اون خواهر منه:-) 
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Mason
(23-04-2015، 21:00)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتی؟

نه برادر .. !

کیک ندارم اصن ._. !

+
اشکال داره بت بگم آنی؟

مول چیه؟:|
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(23-04-2015، 20:59)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اشکال داره بت بگم آنی؟
اشکال داره -_-

جان؟!
 سپاس شده توسط Mason
 یه بنده خدا 10 بار از صبح تا حالا زنگ زده من متوجه نشدم .. بعد اس داده خیلی نامردی !

میگم شما ؟ میگه اگه افتخار بدید ابجی هستم !

دو دیقه بعد اس داده خانوم بیخیال اشتباه شد با کلمه قلت کردم تمومش کنید :|

فک کنم از تیمارستان پیام میداد ؟ :|
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Mr.Robot
(23-04-2015، 21:01)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2015، 21:00)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتی؟

نه برادر .. !

کیک ندارم اصن ._. !

+
اشکال داره بت بگم آنی؟

منم توش موندم!
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
(23-04-2015، 21:01)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتی؟

نه برادر .. !

کیک ندارم اصن ._. !

+
اشکال داره بت بگم آنی؟

کلمه مازندرانیه :V 
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، Mason

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان