امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

_ گـفـتگوی آزاد 229 _

خوبی ؟اسمت چی بود؟0_0
اسمت پریا بود یا نازنین ؟>.<
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_ گـفـتگوی آزاد 229 _ 232
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، ICe Angele
آگهی
منم نمردمُ یکی از دوستامُ اینجا پیدا کردم.. ((:

از طرفِ من به نفس **** بده .. :| خوش میگذره دیگه .. با همید .. :>

(04-03-2015، 22:55)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی ؟اسمت چی بود؟0_0

نآزی sky princess .. :| اصن شباهتی نداره نامه کاربریم باهاش همه اشتبا میگیرن .. -_-

اصن همون Paria/1 بهتر بود گل نهال جون .. ((:
 سپاس شده توسط ICe Angele ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
(04-03-2015، 22:56)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از طرفِ من به نفس فوش بده .. :| خوش میگذره دیگه .. با همید .. :>

منم نمردمو اومدم فلشخور بعد صدسال اصن
خخخ باشه میفوشمش حسابی
نه بابا من چیکا اون دارم Big Grin

یادش بخیر نام کاربری قبلیامون=)))

(:  ......  nobody  is  #perfect
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
(04-03-2015، 22:56)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از طرفِ من به نفس **** بده .. :| خوش میگذره دیگه .. با همید .. :>

(04-03-2015، 22:55)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی ؟اسمت چی بود؟0_0

نآزی sky princess .. :| اصن شباهتی نداره نامه کاربریم باهاش همه اشتبا میگیرن .. -_-

اصن همون Paria/1 بهتر بود گل نهال جون .. ((:

اها چطوری پریا؟ :-)
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، ICe Angele
(04-03-2015، 23:01)ICe Angele نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2015، 22:56)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ باشه میفوشمش حسابی

عاشق دوتاتونم با لهجتون .. ((: ^_^ خیلی ناز حرف میزنه نفس .. ! :*

(04-03-2015، 23:02)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2015، 22:56)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالی#آهنگ جـون .. (:

تو چطوری .. ؟!
 سپاس شده توسط ICe Angele ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
 هعهعی -__-
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
(04-03-2015، 23:03)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2015، 23:01)ICe Angele نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ باشه میفوشمش حسابی

(04-03-2015، 23:02)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالی#آهنگ جـون .. (:

تو چطوری .. ؟!

من لهجه ندارما گفته باشم Tongue Big Grin ناز میحرفه؟جلل الخالق Big Grin
نازی ازخودته^_-

سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
(04-03-2015، 23:03)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2015، 23:01)ICe Angele نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ باشه میفوشمش حسابی

عالی#آهنگ جـون .. (:

تو چطوری .. ؟!

بد نیستم میگذره...=)

~~~~~
خب من برم دیگه خدافظ دخیا ^.^
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

(04-03-2015، 23:07)ICe Angele نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2015، 23:03)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نازی ازخودته^_-

از نیشه بازت معلومه .. ((:

قربونت برمـ .. *^_^*

یادته باباتُ .. ؟! :v
 سپاس شده توسط ICe Angele
(04-03-2015، 23:11)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2015، 23:07)ICe Angele نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نازی ازخودته^_-

از نیشه بازت معلومه .. ((:

قربونت برمـ .. *^_^*

یادته باباتُ .. ؟! :v

امان از نیشی که بی موقع بازشود-_-=))
آری آری هع-_-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان