امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

_ گـفـتگوی آزاد 229 _

(26-02-2015، 22:17)DayanAH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 22:15)❤ஜelenaaஜ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 22:12)DayanAH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا یه کار اهواز بارون بیاد |: دیگه همین مونده با ارزوی دو تا اسکول اهواز بارون بیاد!
کُسخُل..
چرا ار دول اهورا میرید بالا شما دخترای فلش؟!

(26-02-2015، 22:15)❤ஜelenaaஜ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 22:12)DayanAH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا یه کار اهواز بارون بیاد |: دیگه همین مونده با ارزوی دو تا اسکول اهواز بارون بیاد!
کُسخُل..
چرا از دول اهورا میرید بالا شما دخترای فلش؟!
لایک
آگهی
تعلیق ارسال شد تا نظم گ.ا  رو بهم نزنه..
لطفا در اینجور مواقع ارامش خودتون رو حفظ کنید!
ایشون روی صحبتش با من بود!
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ~ CrAzY HuMaN ~
._. موقعيت خوبى نيست الان ..

مرضى دوستت دارم <3

خداحافظ
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~
(26-02-2015، 22:16)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 22:11)DayanAH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا یه کاری کن اهواز بارون بیاد |:
ههههه اهورا چه فکری کردی اون فیلمو گذاشتی؟
میخای بگی دوست دختر دارم یا اب پرتغال خوردم؟!
سلام!
اولن اینکه اون خانوم دوس دختر من نبود..
دومن اینکه اب پرتغالم جنبه فان داشت..شما ی سر ب اون تاپیک عکس از خودتان بزن ببین عکس از چ چیزایی میزارن(:
سومن اینکه مگه چ اشکالی داره ادم ارزو کنه؟
و اخر اون فیلم ی نشونه انتقاد بود و میخواستم ب شیوا خانوم نشون بدم ما تاپیک فیلم نداریم..
خیلیا هم خوششون اومد!..
ببخشید بابا میل شما نبود
^_^*دَمِت گرمـ دوسدَم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
߷ツ߷

_ گـفـتگوی آزاد 229 _ 170
 سپاس شده توسط Berserk
من خستم |: الکی مصلن |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارمانه ؟ :|

اگه هس پس ولش کنین :|

این پسره کلن شوته :|
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~ ، мoвιɴα т ، ❤ஜelenaaஜ❤
(26-02-2015، 22:17) ×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها جواب ایشون رو بدین اخطار میگیرین!
بده ازت حمایت کنیم ._.

(26-02-2015، 22:21) ❤ஜelenaaஜ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 22:16)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 22:11)DayanAH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا یه کاری کن اهواز بارون بیاد |:
ههههه اهورا چه فکری کردی اون فیلمو گذاشتی؟
میخای بگی دوست دختر دارم یا اب پرتغال خوردم؟!
سلام!
اولن اینکه اون خانوم دوس دختر من نبود..
دومن اینکه اب پرتغالم جنبه فان داشت..شما ی سر ب اون تاپیک عکس از خودتان بزن ببین عکس از چ چیزایی میزارن(:
سومن اینکه مگه چ اشکالی داره ادم ارزو کنه؟
و اخر اون فیلم ی نشونه انتقاد بود و میخواستم ب شیوا خانوم نشون بدم ما تاپیک فیلم نداریم..
خیلیا هم خوششون اومد!..
ببخشید بابا میل شما نبود
^_^*دَمِت گرمـ دوسدَم
ب صورت خیلی موادبانه چیزید بهش ^_^
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤
هوففففف -_-

عجب کله خرابی شدم =)
سلام...
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ◄Iяαи►
بچه ها اینجا خیلی از من بدشون میاد:|
ما دعوا نداریم ..
دنیای مجازیه و ارزش نداره:|
برا نویسندگیتون مهمه:|
اووف چ فازی گرفتمBig Grin
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~ ، ◄Iяαи► ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، Berserk

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 22 مهمان