امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

/ ¢گفتگو آزاد نسخه 228¢

خوبی اَهور ؟ ._.
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، M ATIN
آگهی
(30-01-2015، 16:01)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 15:58)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 15:56)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مَتین دُنبال دوست دُختر میگـَردی بُرُ بی تآک :|

لآمَصَب ریختَن اونجـا :|

اگ ب این باشه ک اینستا از همه جا بیشتر داره!
ولی دوس دختری می خوام ک تاریخ انقضا نداشته باشه واسه همیشه باشه!
هرچیزی ی تاریخ انقضایی داره..

وینستون؟
چی رو میگی دادا؟

پست دوم اینستا!
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
(30-01-2015، 16:02)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 16:00)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 15:57)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 15:55)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 15:51)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دادا قربون دستت من عشق لشم تو منو فالوو کن:v:hiccp:
ahora_la7

فلش است دیگر گاهی خیلی خز میشود:|

چِطوری تو اَهورا بُی؟
ی لحظه فک کردم نوشته اهورا اوب*
داشتم جبهه میگرفتمااا:|
خوبم..
تو چطوری؟

نه بابا من زورم نمیرسه بهت توهین کُنم :V

خوبم مرسی..

چه خبرا ._. ؟
سلامتی._.
چ حس خوبیه ادم مدیر باشه همه ازش حساب میبرن:v

بِه خاطر اون نیس که ازت حساب میبرم :V

سلامت باشی ._.
 سپاس شده توسط M ATIN ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(30-01-2015، 16:01)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 15:58)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 15:56)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچین چیزی پیدا نمیشه..

پَس نگرد :|

اتفاقا ی نفر بود 1سال و18 روز بود! ولی نموند!
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~
(30-01-2015، 16:02)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی اَهور ؟ ._.
تو خوبی دخترم؟.__.

متین بیا دست این دخترمو بگیر ببر..
نزدیک ولنتاینم هس ی امر خیری بکنم
:hiccp:

(30-01-2015، 16:03)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 16:01)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وینستون؟
چی رو میگی دادا؟

پست دوم اینستا!
اره._.
چ دقیق!
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، M ATIN ، ~ CrAzY HuMaN ~
(30-01-2015، 16:05)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 16:02)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی اَهور ؟ ._.
تو خوبی دخترم؟.__.

O_O من قصد ازدواج دوباره ندارم ._.

من خودم شووور دآرم >_<
 سپاس شده توسط M ATIN ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(30-01-2015، 16:05)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی اَهور ؟ ._.
تو خوبی دخترم؟.__.

(30-01-2015، 16:03)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وینستون؟
چی رو میگی دادا؟

پست دوم اینستا!
اره._.
چ دقیق!

از دقیق بودن خوشم میادSmile
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
(30-01-2015، 16:06)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی اَهور ؟ ._.
تو خوبی دخترم؟.__.

من خودم شووور دآرم >_<
رو حرف بابات حرف نزن:|
برو نزدیک ولنتاینه ازش کادو تیغ کن:|
دختر بی سیاست من._.
 سپاس شده توسط M ATIN ، ( lιεβ ) ، ~ CrAzY HuMaN ~
(30-01-2015، 16:09)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 16:06)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی اَهور ؟ ._.
تو خوبی دخترم؟.__.

من خودم شووور دآرم >_<
رو حرف بابات حرف نزن:|
برو نزدیک ولنتاینه ازش کادو تیغ کن:|
دختر بی سیاست من._.
نَع .. من ازدواج مجدد کردم
:| :v !
 سپاس شده توسط M ATIN
(30-01-2015، 16:04)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 16:01)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچین چیزی پیدا نمیشه..

پَس نگرد :|

اتفاقا ی نفر بود 1سال و18 روز بود! ولی نموند!

یه نصیحت!

چه پسر و چه دُختر هرگز نمیمونه..مخصوصا تو رَدِه سنی ما..

باس بزرگتر بشیم و هر وقت قصدمون جدی بود، اونموقع میمونن..

:|

مشاوره های آیدا :||||

|:
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، M ATIN

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان