امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه 226¢

سلامـلكم TongueBlush
Cats are answer to everything                           

¢گفتگو آزاد نسخه 226¢ 191
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
آگهی
(19-01-2015، 19:22)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2015، 19:20)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2015، 19:15)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2015، 19:11)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2015، 19:09)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی توز بزن دادا:v

خوبه پفک دست من پاستیل هم دست تو بزن بریم شکار آهو  Confuseds32:

زود ازدواج کردم؟:>

نه داداش شکار آهو مهارت و تجربه میخواد این دفه با اهورا میریم

اگه خواستیم بریم شکار یابو تو رو هم میبریم که قشنگ یاد بگیری کسب تجربه شه براتConfuseds32:
تو روحتBig GrinBig GrinBig Grin

من دیگه بی ادبی نمیکنم عمه شیوا میاد دعوا میکنه Big Grin
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
(19-01-2015، 19:23)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2015، 19:22)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجاها برف میاد ؟ :|
ویرایشگرتو ب رخ من میکشی؟._.
آره Angel
(19-01-2015، 19:24)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعیهعییی ..

اینمـ شُد زمستون ؟ ( ـ ـ)

نه  بارونی ، نه برفی :|

هعیهعی ._.

امروز به خاطر برف مدرسه های اینور تعطیل بود موهاهاها :>
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، Brooklyn Baby
(19-01-2015، 19:24)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعیهعییی ..

اینمـ شُد زمستون ؟ ( ـ ـ)

نه  بارونی ، نه برفی :|

هعیهعی ._.
برو ی برف شادی بخر :|
 سپاس شده توسط Cigarettes.at.daybreak ، Brooklyn Baby
رها اون امضای مزخرفتو عوض کن >_<
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، Brooklyn Baby
(19-01-2015، 19:26)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیکُنم ^_^

بسوز بسوز بسوز =))))))) ^_^
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Mason
(19-01-2015، 19:25)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2015، 19:22)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2015، 19:20)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2015، 19:15)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2015، 19:11)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه پفک دست من پاستیل هم دست تو بزن بریم شکار آهو  Confuseds32:

اگه خواستیم بریم شکار یابو تو رو هم میبریم که قشنگ یاد بگیری کسب تجربه شه براتConfuseds32:

حرفه زشتیه؟:|
بخدا زا پسر دایی 7 سالم یاد گرفتم:|
(هچی الکی)
(19-01-2015، 19:26)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قراره خز بازی در بیاره اذیتش نکن Big Grin
 سپاس شده توسط Mason
نورا :| ؟

خالی کن صَندوقُ .. ^_^ :|

-_-
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، First Star
(19-01-2015، 19:27)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2015، 19:25)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرفه زشتیه؟:|
بخدا زا پسر دایی 7 سالم یاد گرفتم:|
(هچی الکی)

نه خنگول جواب این تو روحت رو نمیشه بدم متوجهی؟  ((:

Big Grin

بچه ها هیچ متوجه شدید اهورا و آیسان یهویی جیم شدن Angel
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، Brooklyn Baby ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Cigarettes.at.daybreak

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان