امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه 224¢

سَلامـ مَهناز و ممَد :|
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ըoφsիīkα ، Mohammad 77
آگهی
(08-01-2015، 20:54)ըoφsիīkα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 20:53)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلامـ نوشی

خوبی ؟ ..

(08-01-2015، 20:53)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآمــــــ ^_______^

._. بیشعور ... |:

(08-01-2015، 20:54)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام V:

|:

از اکانتـت استفـآده نکردم ._.
سر تصمیم بودم ._.

(08-01-2015، 20:55)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلامـ مَهناز و ممَد :|

سلآم مرضی جونی ^.^*
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ըoφsիīkα ، Mohammad 77
(08-01-2015، 20:54)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیطونـه میگه یه عکس از هیکلم بگیرم بزآرم تو فلش :| >_<

هیکلت |: :|
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Brooklyn Baby ، ըoφsիīkα
(08-01-2015، 20:54)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هِیکَلت هَر چی باشه ب من نمیرسه D:

-_-*
(08-01-2015، 20:55)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:||

(08-01-2015، 20:56)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_-*

من دو تیکّه اَم -.-

:|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ըoφsիīkα ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، Mohammad 77
نه مهی |: اونُ نمیگم من که اصن نفهمیدم چی شد |:

زنگ زدم گوشیت .. یـِ خانمه برداشت |: گفتم ببخشید مهناز هَـسـ ؟ بعد یه چیزی گفت نشنیدم .. گفتم الو ؟

سرم داد کشید خانم اشتباه گرفـــتی >ــ< .. ||:
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Brooklyn Baby ، Mohammad 77
سلام ..

موهام بلند بودآ -_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://p30up.ir/images/8v6gnphg9ccp7lxpef7f.jpg
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Brooklyn Baby ، ըoφsիīkα ، Mohammad 77
(08-01-2015، 20:56)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 20:55)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 20:56)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_-*

من دو تیکّه اَم -.-

زِرت و پرت نکن :|

گُفتمـ نمیرسه بگو چُشمـ :|
دخترا معمولا 3 تیکه ان :v :v :v
¢گفتگو آزاد نسخه 224¢ 236
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Mohammad 77
(08-01-2015، 20:58)ըoφsիīkα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه مهی |: اونُ نمیگم من که اصن نفهمیدم چی شد |:

زنگ زدم گوشیت .. یـِ خانمه برداشت |: گفتم ببخشید مهناز هَـسـ ؟ بعد یه چیزی گفت نشنیدم .. گفتم الو ؟

سرم داد کشید خانم اشتباه گرفـــتی >ــ< .. ||:

:|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||​|||||||||||||||

به "من" زنگ زدی .. ؟!

(08-01-2015، 20:58)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 20:56)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_-*

من دو تیکّه اَم -.-

زِرت و پرت نکن :|

گُفتمـ نمیرسه بگو چُشمـ :|

وآقع بین بـآش (.. )
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ըoφsիīkα

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 42 مهمان