امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه 224¢

(07-01-2015، 18:17)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2015، 18:14)❤ஜelenaaஜ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوآ اخطار نده بهت طلوات^.^
ههه یادم نبود ولش نمیزارم "

(07-01-2015، 18:15)ملیکا ناناز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب مگه من چی بهش گفتم؟؟؟؟؟؟
این اوخی داشتDodgy

همین Dodgy دیگه :|

هِــــــــــــــــــه
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤ ، ~Mahnaz~
آگهی
(07-01-2015، 18:17)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وااااااااای فاطیه خره اُلاغه گاوه گوسفند >_<

من نمیدونستم نام کاربریتو عوض کردی بی وفا ی خصوصی میدادی بم ..

دلم تنگ شُده بود ._.*
رهآتو هم خوابیآ^.^

(07-01-2015، 18:17)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2015، 18:14)❤ஜelenaaஜ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2015، 18:15)ملیکا ناناز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این اوخی داشتDodgy

^.^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
߷ツ߷

¢گفتگو آزاد نسخه 224¢ 132
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн ، ~Mahnaz~
(07-01-2015، 18:17)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وااااااااای فاطیه خره اُلاغه گاوه گوسفند >_<

من نمیدونستم نام کاربریتو عوض کردی بی وفا ی خصوصی میدادی بم ..

دلم تنگ شُده بود ._.*

^_^

فک کردم میدونی ._.*

منم +----(^_^)----+
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤ ، ~Mahnaz~ ، ✘v!☻lent girl✘
(07-01-2015، 18:18)ملیکا ناناز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این اوخی داشتDodgy

هِــــــــــــــــــه
هـــــــــــه  هــــــــــــه  هـــــــــــــه^.^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
߷ツ߷

سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(07-01-2015، 18:13)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2015، 18:11)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی فاطی ^.^

اووهووم خیلی شباهت دارن !

بعد این میزنم تو تیپ fu*k :|

یه سری امضای باحال جمع کردم (:

مای گاد -.
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ρѕуcнσραтн
(07-01-2015، 18:20)❤ஜelenaaஜ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2015، 18:18)ملیکا ناناز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این اوخی داشتDodgy

دیگه نمیدونم چی بگمDodgy

هِــــــــــــــــــه
هـــــــــــه  هــــــــــــه  هـــــــــــــه^.^
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ❤ஜelenaaஜ❤

هِــــــــــــــــــه
-_-

(07-01-2015، 18:20)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مای گاد -.

خیلی باحالن (:
دیگه نمیدونَم چی بِگَم....

هوففف-ـــــــ-
این کیه 0_0

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 33 مهمان