امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه 224¢

(05-01-2015، 22:41)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=143410

اونوخت به من میگن زبون باز._.
من بدبخت اصن زبون ندارم:|

این پسره با همین بیوش ده تا مخ زده تا الان:|

(05-01-2015، 22:41)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلامـ ^_^ :|
بچه ها به استعدادم سلام کنید._.
من قراره اسپانسرش بشم:>

ایسان کچل(..)

عه وا ._. !

سَلامـ اُستاد .. D: :|

واییی ^_^*
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
ﺻُﺒﺤﯽ ﺗﻮ ﻣﺤﻠﻤﻮﻥ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻣُﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﺍﺳﻤﺶ ﭘﺎﺭﻣﯿﺪﺍﺑﻮﺩ ﻣﺪﺍﺣﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺷﻌﺮﺍﯼ ﺳﺎﺳﯽ ﻣﺎﻧﮑﻦ ﺭﻭ ﺑﺎ ﮔﺮﯾﻪﻣﯿﺨﻮﻧﺪ . ﻭﺍﯼ ﻭﺍﯼ ﭘﺎﺭﻣﯿﺪﺍﯼ ﻣﻦ ﮐﻮﺵ؟ ﺯﻧﻬﺎ ﻫﻢ ﺟﯿﻎ ﻭﺯﺟﻪ ﻣﯽ ﺯﺩﻥ ﯾﻬﻮ ﯾﻪ ﺯﻧﻪ ﺩﺍﺩ ﺯﺩ ﻓﺪﺍﺕ ﺑﺸﻢ ﺁﺭﻣﯿﺘﺎﺍﺍ ، ﻣﺪﺍﺣﻪ ﻫﻢ ﮔﻔﺖ ﺧﺎﻧﻢ ﺁﺭﻣﯿﺘﺎ ﻧﻪ ﭘﺎﺭﻣﯿﺪﺍ !!!.. |:ﺧﺪﺍ ﺑﯿﺎﻣﺮﺯﺩﺵ، ﺗﺸﯿﯿﻊ ﺟﻨﺎﺯﻩ ﺷﺎﺩﯼ ﺩﺍﺷﺖBig Grin
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє
(05-01-2015، 22:43)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه اَز اَلان دِلمـ داره بَراش تَنگ میشه :|

گیر دادَناش ک چِرا زیاد پُشت کامپیوتر میشینَمـ ..

آبجیییییییی cry girl

جیغغغ نَگو یآد عروسي آبجیمـ میوفتَمـ اشکمـ در میادد cry girl

اون موقع کِ داشتم خدافظی میکردن من داشتم ی اختراعی رو تو حیاط کشف میکردمـ :|

بوسش نکردمـ (.. ) تُ دلم مونده هنوز :| منتظرم عروسی این یکی آبجیمـ جُبران کنم :|||

(05-01-2015، 22:41)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مَرضی ^_^ :|

(05-01-2015، 22:43)[ Aνяιℓ ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خطرش کُجاس پَس =)؟

(05-01-2015، 22:41)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان کچل(..)

من کَچَلمـ ؟ :| مِرسی دیگه .___.

چیشُره ؟ :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ¢گفتگو آزاد نسخه 224¢ 115
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Brooklyn Baby
هیممـ ._.
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، [ Aνяιℓ ] ، Ƒαкє ѕмιƖє
(05-01-2015، 22:44)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=143410

اونوخت به من میگن زبون باز._.
من بدبخت اصن زبون ندارم:|

این پسره با همین بیوش ده تا مخ زده تا الان:|

ایسان کچل(..)

عه وا ._. !

سَلامـ اُستاد .. D: :|

واییی ^_^*
حالا بعد از عروسی ابجیت یه برنامه برات دارم توپ.____.
مرسی ک ما رو دعوت کردی(:
کاش جدی میتونستیم بیایم.
+
ارزوی خوشبختی برای ابجیت(:
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby
ﯾﻪ ﺩﻭست دخترم ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﺩﻭﺗﺎﯾﯽ ﺑﺮﯾﻢ ﺣﻤﻮﻡ...!?
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

ﺑﯽ ﺍﺩﺑﻢ ﺧﻮﺩتی..

ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﯽ ﺑﺤﺚ ﺻﺮﻓﻪ ﺟﻮﯾﯽ ﺩﺭ ﻣﺼﺮﻑ ﺁﺏ ﻭ ﺍﺻﻼﺡ ﺍﻟﮕﻮﯼ ﻣﺼﺮﻓﻪ !!!

ﭼﺮﺍ ﺗﻮﺟﯿﻪ ﻧﯿﺴﺘﯿﺪ؟؟ شده سه تايي هم بريم

بحرانه میفهمی.. بحران...
(05-01-2015، 22:47)Wєιяɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیممـ ._.
اینم استعدادمه:|
اسپانسر اینم میشم:|

ایسان قضیه استعداد .___.
برات میگم حالا..
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Wєιяɗ ، Brooklyn Baby
(05-01-2015، 22:47)Wєιяɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیممـ ._.

هومممـ ._.

(05-01-2015، 22:48)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیممـ ._.

ایسان قضیه استعداد .___.
برات میگم حالا..

حتمن این وسط منمـ استعداد ندارمـ :||||
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ¢گفتگو آزاد نسخه 224¢ 115
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Wєιяɗ ، Brooklyn Baby
(05-01-2015، 22:48)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیممـ ._.

ایسان قضیه استعداد .___.
برات میگم حالا..

عع مِرسی :|
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby
(05-01-2015، 22:48)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیممـ ._.

هومممـ ._.

هیممـ ._.

ایسان قضیه استعداد .___.
برات میگم حالا..

حتمن این وسط منمـ استعداد ندارمـ :||||
چرا توام داری..
میخوام تکستاتون رو بفروشم:|
 سپاس شده توسط Wєιяɗ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان