امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

الله چطور ایشان را به دوزخ می افکند؟

(28-12-2014، 0:23)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2014، 0:19)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2014، 0:15)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیل
خب
به تبلیغ خدای اسپاگتیت بپرداز
باهاش محشورم میشی

خدای ما اینه..
من شما رو مجبور به پذیرشش نمیکنم

شمام برو تبلیغ خدات رو بکن
منم تبلیغ خدام رو میکنم

سخنان من را دانشیک و با منطق رد کن در غیر این صورت چرا حرف میزنی جانم؟ خب اگر مخالفی دانشیک نقد کن اگر نمیخواهی چرا سخنان غیر منطقی میزنی؟ حرف من را منطقی رد کن. چطوری میتونی ردش کنی؟

دین رو نمیشه از دانش اثبات کرد

تو به تبلیغ هر آن چه که دوست داری بپرداز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الله چطور ایشان را به دوزخ می افکند؟ 6

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم عزیزم برادرم تبلیغ نمیکنم با شیوه ی استدلال کردن شما دارم به یک دین اعتقاد میارم خدای اسپاگتی را رد کن من مسلمان میشوم ثوابش هم برات مینویسن ! سخن انحرافی چرا میگویی.. نمیخواهی هم که هیچ بدرود بالام جان
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

پاسخ
آگهی
خب .. اگفتار نیک پندار نیک کردار نیک
از یه جهت دگ به قضیه نگاه کنید
حرف تمام دین ها چیه ؟ انسان خوبی باش . حرف زشت نزن .. دل کسی رو نرجون .. دروغ نگو .. دزدی نکن و .. تو خوب باش فقط همین
دیگه من نمیدومم 124 هزار تا پیامبر از کجا اومده .. یهود و مسیحیت شیطان و نمازو اسلام از کجا اومده ؟؟؟ همه ی اینا سر آمد یه چیز هس : تو فقط خوب باش
خوب الان نماز و حجاب به ما اجباره مردم ادم شدن؟؟دزدی نمیکنن؟مال حروم نمیخورن ؟؟
برادر من بحث این چیزا نیست .. خدارو نمیشه تحمیل کرد . من تو شناسنامه ی خودم زدن اسلام .. میخوام مسیحی بشم اما عقیده خونواده من اینه : اسلام و دین های دیگه میگن ادم باید همه چیزش خوب باشه .. ما هم سعیمون رو میکنیم خوب باشیم و اینا به نماز و روزه ربطی نداره ! حیف که نمیشه یه سری از مسایل رو روشن کرد .. ازادی بیان نداریم که .. ادم باید از گفتن حقیقت بترسه . جمهوری اسلامی اینه؟قوانین اسلام اینه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ×LUC i FER× ، sevda0
(28-12-2014، 0:31)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محسن جان دلبندم

خدا حق الناس رو نمیبخشه

ایه ی قرآن میفرماید میبخشه!
صریحا قرآن اذعان کرده .. موقع فوحش دادن که سخن خداست و شک درش جایز نیست..
حال که بحث حقو ناس است . . .Smile
مغزهای جا مانده . . .

بسوزید در اعماق جهنم تا اسلامیست ها در طبقه ی هفتم روی حوری ها بخندند به ریش کسانی که مخالف استفاده ی ابزاری از زن بودند
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

پاسخ
 سپاس شده توسط sevda0
بچه ها من برم بخوابم که اوضاع خیطه    ما که مثل شما نمیتونیم تا صبح پا کامپیوتر بشینیم
فردا امتحان دارم نیازمندم به دعا
دعا کنین برام 
شب خوش
رئال الوچه نیست بهش نمک 
بزنی،بازیچه نیس بهش کلک بزنی
رئال مقدسه باید جلوش زانو بزنی
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، ×LUC i FER×
(28-12-2014، 0:25)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2014، 0:17)_UŋKNoɯη~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱) خدا یا الله؟

۲) انیشتن (انیشتین) ـرو چرا اونجوری نوشته عایا!

۳) ما در حد نظر دادن ب جهنم یا بهشت رفتن ی دانشمند نیستیم، نظر دهندهُ تصمیم گیرندش فقط خداس
ب ما فکر کردن ب این موضوعا نیومده ک درمورد جهنمُ بهشت رفتن خودمونم نمیتونیم نظر بدیم!
1. الله در گویش تازی هاست .
2.چرا اعراب احمدی نژاد را احمدی نجات مینویسند؟ضمنا نوع نگارش در اصل موضوع تغییری ایجاد میکند؟
3.چرا هربار که یک جای کار عیب دار میشوند فکر کردن درش جایز نیست؟به خدای اسپاگتی اعتقاد داری؟

من خدارو قبول دارم نه چیز دیگه ای

شما اعرابی؟
باشه عاقا...
شما هرجور غلط یا اشتباهی رو میخواین قبول داشته باشینُ بنویسین
طرز گویش و نگارش خیلی مهمه، حالا هرچقد میخوای دربارش بحث کن

این عیب نیست! ی موضوع الکیه برای بحث راه انداختن

وقتی چندین ماه توی تنهاییه خودتُ خدا، یکم وقت برای فکر کردن ب این چیزا از راه علمی گذاشتی،،
ب نتیجه ی نسبتاً درستی رسیدی بعد بیا دربارش بحث کنُ بحث راه بنداز
پاسخ
(28-12-2014، 0:33)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب .. اگفتار نیک پندار نیک کردار نیک
از یه جهت دگ به قضیه نگاه کنید
حرف تمام دین ها چیه ؟ انسان خوبی باش . حرف زشت نزن .. دل کسی رو نرجون .. دروغ نگو .. دزدی نکن و .. تو خوب باش فقط همین
دیگه من نمیدومم 124 هزار تا پیامبر از کجا اومده .. یهود و مسیحیت شیطان و نمازو اسلام از کجا اومده ؟؟؟ همه ی اینا سر آمد یه چیز هس : تو فقط خوب باش
خوب الان نماز و حجاب به ما اجباره مردم ادم شدن؟؟دزدی نمیکنن؟مال حروم نمیخورن ؟؟
برادر من بحث این چیزا نیست .. خدارو نمیشه تحمیل کرد . من تو شناسنامه ی خودم زدن اسلام .. میخوام مسیحی بشم اما عقیده خونواده من اینه : اسلام و دین های دیگه میگن ادم باید همه چیزش خوب باشه .. ما هم سعیمون رو میکنیم خوب باشیم و اینا به نماز و روزه ربطی نداره ! حیف که نمیشه یه سری از مسایل رو روشن کرد .. ازادی بیان نداریم که .. ادم باید از گفتن حقیقت بترسه . جمهوری اسلامی اینه؟قوانین اسلام اینه؟

هه
جالبه
جواب قبلیا رو نمیدید اینا رو میگید

این جوری جواب میدم
امام رضا گفتن
لا اله الا الله
قلعه محکم خداست
هر کس واردش بشه اسیبی بهش نمیرسه

همون موقع امام گفتن
به چند شرط
که یکی از اونا من هستم

انسان خوبی بودن خوبه...

ولی دستوراتی داره
من نینجا هستم

میخوام دان 2 بگیرم مثلا

میرم تو خونمون مثل دیوونه ها دست و پا میزنم
حرکت اختراع میکنم؟
من نینجا شدم الان؟

اینم همینه

باید قواعد رو رعایت کرد

تازه همون مسیحیت جلو اسلام کم میاره

پاپ فعلی جواب ایت الله مکارم رو که ایشون رو دعوت به بحث کردن رو نداده

مسیحیت در برابر اسلام چیزی نداره
اینو همه میدونن
همه مردم اروپا دارن میفهمن حق چیه
بعد شما میگی مسیحی میشم

برو مسیحی شو

اگه این استدلالتونه
شیعیان امامم لذت ببرن

پاسخ
(28-12-2014، 0:37)آوید°°° نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من برم بخوابم که اوضاع خیطه    ما که مثل شما نمیتونیم تا صبح پا کامپیوتر بشینیم
فردا امتحان دارم نیازمندم به دعا
دعا کنین برام 
شب خوش

بخان جانم دعا کارگشا نیست:

پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

پاسخ
 سپاس شده توسط ρяіηcεss~Αιοηε
(28-12-2014، 0:31)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محسن جان دلبندم

خدا حق الناس رو نمیبخشه

عاقای س نقطه...

اصا حق الناس برای خدا نیست ک ببخشه... (خدا کاری با بخشیدن حق الناس نداره، مربوط ب بخشیدن خود مردم تو جهان پس از مرگه)
(خودت ک تهشی باید بهتر برای مردمی ک فکر میکنی خیلیییییی گمراهن توضیح بدی)
پاسخ
http://www.akskhor.ir/uploads1/1450794-651597021530379-251967448-n.jpg
شمال غربی رو....
با گذاشتن این عکس به نظرم ادامه بحث هیچ سودی نداره
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
نقل قول: من خدارو قبول دارم نه چیز دیگه ای

شما اعرابی؟
باشه عاقا...
شما هرجور غلط یا اشتباهی رو میخواین قبول داشته باشینُ بنویسین
طرز گویش و نگارش خیلی مهمه، حالا هرچقد میخوای دربارش بحث کن

این عیب نیست! ی موضوع الکیه برای بحث راه انداختن

وقتی چندین ماه توی تنهاییه خودتُ خدا، یکم وقت برای فکر کردن ب این چیزا از راه علمی گذاشتی،،
ب نتیجه ی نسبتاً درستی رسیدی بعد بیا دربارش بحث کنُ بحث راه بنداز
من اعراب نیستم.. هدف از زدن ان مثال این بود که وقتی واژه ای غریب وارد یک زبانی میشود عموما آن زبانی که وازه غریب واردش شده باید بر اساس دستور خود آن واژه را تغییر دهد نه این که اون واژه ی بیگانه را بپذیرد! دراینصورت ان زبان مورد حمله ی گویش بیگانه قرار میگیرد.. اما همین اعراب اینقدری هوای زبان خود را دارند ک واژه ی غریبه را مطابق دستور خود تغییر دهند .. شما هلکاپتر رو هلیکوپتر میخونی؟ کِمپیوتر رو کامپیوتر نمیخونی عایا؟
دیدی؟ من علمی بحث میکنم! شما اما مرا تبعید میکنید به خلوتی تا با پچ پچ کردن با خودم به حقانیت اللهتان پی ببرم ... Smile اصلاح کن خودت را بانو.. وگرنه پس فردا استکباری ها میگویند مسلمانان بلد نیستند منطقی بحث کنن
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

پاسخ
 سپاس شده توسط sevda0

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نظر آیت الله وحید خراسانی در خصوص مقام معظم رهبری
Star آیت‌الله علوی گرگانی: موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
Star آیت الله نوری همدانی: گرانی مشکل جدی مردم است
Star آیت‌الله مکارم شیرازی: ازدواج کمتر از ۱۳ سال دارای مفاسد و باطل است
Star آیت‌الله یزدی: مخالف شادی مردم نیستیم/ د‌ر برخی کنسرت‌ها رقاصی را رواج می‌دهند‌
  مخوای بدونی چطور احضار کنی؟؟.........البته امتحان نکنی بهره
  آیت‌الله نوری‌همدانی: نیمی از مساجد کشور امام جماعت ندارند/ لزوم فعالیت مسجد در شبانه
Star آیت الله غرویان: اختلاف‌ها، اختلاف طلبگی نیست
Star انتقاد آیت‌الله مکارم شیرازی از انتشار اهانت به اهل سنت
Star آیت‌الله نوری همدانی: ریشه‌های تربیتی را با تربیت اسلامی آمیخته کنید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان