امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه221¢

(02-12-2014، 15:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:42)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشم میاد یه جور میگی مدیر انگار نماینده مجلسی (:
والا ما کارمون سختره!
حداقل نماینده های مجلس با یه مشت پاو و گوسفند سروکار ندارن!
جسارت نباشه(:

(02-12-2014، 15:44)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:30)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا ریش قشنگ چطوری؟هنوز ابرو ور میداری؟

Dodgy
دخالت نکن!...
گوسفند که خوابه!
بیدار میشه ها صداش نکن
آگهی
(02-12-2014، 15:33)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:32)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:26)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:22)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهوراااااااااااااااااااااااااااااا ^0^
پلنگ صورتی دل منو برده:V

کلنگ کلنگ کلنگ کلنگ من عاشقه شلنگم :V
:|
این خزوابلات چیه گوش میدی؟.__.
خواننده فقد اقاسی:|

اقاسی کیه؟ Undecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 5

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 5
(02-12-2014، 15:50)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:33)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:32)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:26)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:22)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهوراااااااااااااااااااااااااااااا ^0^

اقاسی کیه؟ Undecided
یه خوانندس:V
(02-12-2014، 15:47)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:30)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی حرفی بگو بتونم به چیزم حساب کنم(:

چسبیدی تو دیوااااااااااااااااااار 25r30245
[quote pid=2631725 dateline=1417524428]
متوجه منظورت نمیشم؟متوجه حرف اهورا هم نشدم 25r30
[/quote]
(02-12-2014، 15:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:42)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشم میاد یه جور میگی مدیر انگار نماینده مجلسی (:
والا ما کارمون سختره!
حداقل نماینده های مجلس با یه مشت پاو و گوسفند سروکار ندارن!
جسارت نباشه(:

(02-12-2014، 15:44)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy
دخالت نکن!...

:ngh:
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 5

¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 5
ی چیزدیگه...

من نیازی ب هواداری توندارم گلپسرWink

من سرقضیه راضی هنوزکینه دارم ازتSmile

خودش بخشیده تت امامن چون دوستمومیشناسم توک___م نمیره اون تهمتتExclamation

آها...ی چی دیع  ازقدیم گفتن خداخروشناخته بش شاخ ندادهBig Grin

خجسته باشیRolleyes
منم میرم تو مرام ما نیست با خانوما بحث کنیم 25r30
(02-12-2014، 15:52)♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی چیزدیگه...

من نیازی ب هواداری توندارم گلپسرWink

من سرقضیه راضی هنوزکینه دارم ازتSmile

خودش بخشیده تت امامن چون دوستمومیشناسم توک___م نمیره اون تهمتتExclamation

آها...ی چی دیع  ازقدیم گفتن خداخروشناخته بش شاخ ندادهBig Grin

خجسته باشیRolleyes
باشه(:

(02-12-2014، 15:52)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم میرم تو مرام ما نیست با خانوما بحث کنیم 25r30
432876340
شماره یه روانشناسه..
به خدا توکل کن
(02-12-2014، 15:51)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-12-2014، 15:50)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقاسی کیه؟ Undecided
یه خوانندس:V

just one direction Angel
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 5

¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 5
جیغغغغغ>_<

اهورا ♡
 سپاس شده توسط hanie directioner

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 41 مهمان