امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مورینیو: رونالدو باعث ناکامی من در لیگ قهرمانان بود

مورینیو: رونالدو باعث ناکامی من در لیگ قهرمانان بود 1
 ژوزه مورینیو، سرمربی سابق رئال مادرید، دلیل شکستش در عدم کسب قهرمانی چمپیونزلیگ با سپیدپوشان را به پای کریستیانو رونالدو نوشت.

مورینیو سال 2010 پس از کسب قهرمانی چمپیونزلیگ به همراه اینتر، سرمربی رئال شد ولی در 3 فصل حضورش در این تیم، 3 بار به نیمه نهایی صعود کرد و نتوانست در فینال حضور داشته باشد. او سال 2012 به حضور در فینال بسیار نزدیک بود ولی ضربات پنالتی که رونالدو، کاکا و سرجیو راموس از دست دادند باعث شد تا بایرن به فینال صعود کند.

مورینیو در تابستان فصل گذشته رئال را به مقصد چلسی ترک کرد و حالا در لیگ قهرمانان باید به مصاف شالکه برود. او در مصاحبه با TVI24 گفت : " دو بار کسب لیگ قهرمانان باعث شده که من آقای خاص بشوم. در نیمه نهایی های زیادی هم بوده ام و قبول بعضی از شکست هایش بسیار سخت است. مثل گلی که وجود نداشت مقابل لیورپول یا پنالتی زن اولمان مقابل بایرن ( رونالدو) که باعث شکست ما شد."

مورینیو سپس درباره مربی گری تیم ملی پرتغال گفت: " آنها از من نپرسیدند که آیا می‌خواهم سرمربی پرتغال بشوم یا نه ولی پاسخ من در هر حال منفی خواهد بود. از شرایطشان متعجب شدم. طبیعی نیست که یک مربی پس از دو یا سه بازی اخراج شود. اگر بنتو پس از جام جهانی کنار کشیده بود یا اخراج می‌شد، طبیعی بود ولی حالا کمی عجیب است."
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مورینیو: رونالدو باعث ناکامی من در لیگ قهرمانان بود 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، Frozen Girl
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  قهرمانان لیگ ایران؛ متخصص سقوط به لیگ یک!
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  مورینیو ستون‌نویس جدید سان در مسابقات یورو
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  فوری: ژوزه مورینیو از تاتنهام اخراج شد
  دربی در لیگ قهرمانان 2021 چقدر محتمل است؟
  گواردیولا و برابری با رکورد ویژه ژوزه مورینیو(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان